🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Progestan iğne kullanıyor dum bugün konuştum apse olmuş iki kalçamda hala devam mi dedim hayır stop dedi. Fitil devam dedi

Merhaba Klomen kullandım 5 günün sonunda doktora gittim iğne yapar diye 10 mm olmuş her iki yumurtalığımda da yumurtalar gelişmiş 6 gün sonraya randevu verdi iğne için, acaba gittiğimde fazla büyümüş olur mu benim çatlama sorunum var iğne olmalıyım daha önce 28 mm olmuştu işe yaramamıştı

Aynı durumdayım canım bende hakkımız da hayırlısı olsun gidip 2. kani verdim bende ama dün akşam son testimi yaptım koyulaşma vardi anlamadım yani
Korkmayin gelen kan pembe ve kırmızı olmadıkça korkmayın derler doktorlar genelde kahverengi akinti biriken eski kanama olduğu için bazen bu tarz lekelenmeleri.rahim atarmis yinede tabiki doktora kontrol olun destek amaçlı progestan başlıyorlar genelde burda bı arkadaş hamile kaldı sürekli lekesi oluyordu kahverengi hala ara ara oliuormus saglikli giden bir hamileliği var şükür onada doktor progestsn vermiş vajinadan fitil olarak

Ya evett kuzum devlet hastanesi doktoru ilaca gerek yok dedi ben progestan fitile başladım çünkü ilk bebeğim de de kullanmıştım bu fitili zararı olacağını sanmıyorum valla

Ya evett kuzum devlet hastanesi doktoru ilaca gerek yok dedi ben progestan fitile başladım çünkü ilk bebeğim de de kullanmıştım bu fitili zararı olacağını sanmıyorum valla
Bende kullanmıştım doktor bı sure sinra gerek yok demişti ama devam.etmisyim.fitile kuzum çünkü çok ağrım vardı ağrıdan ölüyordum fitil zaten bebeğin rahime tutunmasi için bı zararı olmuyor ben 2 ay kullandirdilar gerek yok dediler ben yinede 3 ay bitene kadar bırakmadım düşük riski vardı bende

Kızlar merhabaa. Bende bu ay femara + çatlatma iğnesi oldum. Birden fazla fakat 1 tanesi 20cm büyüklüğünde yumurtalarim vardi. Bugün iğnenin 4. Günü. İlk aydan hamile kalanlar var mi biraz umutlanalimm ve tek 20cm yumurta ile de çoğul gebelik olabiliyor mu

Ya kuzum İnşallah sağlıklı devam eder bekliyorum bakalım benimde ilk bebeğim riskli gebelikti çok sıkıntıliydi hamilelik inşallah bu güzel geçer şu ilk haftalar çok zor ya zaman geçmiyor sanki
Benimde gebeligimde 2 kez kahverengi olmuştu yerlesme kanamasi olarak spylemisti doktor
Bana da öyle söyledi bugün

Canım sende durum nasıl ağrın sancın lekelenme ne durumda ? Hayat su
Valla çok az leke vardı yine akşam üzeri hafif de sancım var regl öncesi gibi böyle bekliyorum bakalım kırmızı gelmediği sürece sorun yok diyor herkes sende durumlar nasıl bende öğleden sonra kan verdim devlette sonucum çıktı sende baksana bi 216 çıktı ordaki de

Yükselmelerin var orantılı kuzum korkma inşallah bu yaşadığımız yerleşme kanamasıdır benimde lekelenme devam ediyor adet öncesi ağrım var aynı şekilde bekliyorum hayırlısı

Yani tek yumurta kendi içinde ikiye bölünerek tek yumurta ikizi olabilir. Ben klomen+çatlatmayı ilk denediğimde tutmuştu maalesef kimyasal oldu ama oldumu oldu. Klomen femara ikisi aynı şey zaten. Komeni 4.kullanışımda çift yumurta ikizlere hamile kaldım belki 2 yada 3.kullanışımda da tutardı ama salak bir doktora denk geldim bana hem doğum kontrol tarzı ilaç veriyor hem klomen ne alakaysa

Bu arada yumurtanın boyutu çok iyi

Evet canım benim yaaa senle hep aynıyız inşallah aynı zamanda bebişlerimiz olur. Valla bilmiyorum tehlike yakın olsa kesin hamileyim diyeceğim ozmaan bile ben batma yaşamazdım hiç ya kistten şüpheleniyorum
Kötü düşünme canım ben daha bugün anca yumurtlama gördüm kasığımda dünden beri ağrılar vardı. Bakıp göreceğiz hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Aaa bende anlamadim be alaka
Ne mutluuu Allah analı babalı büyütsün

Kötü düşünme canım ben daha bugün anca yumurtlama gördüm kasığımda dünden beri ağrılar vardı. Bakıp göreceğiz hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Belki bende bugün yumurtlamışımdır sol tarafta ağrım hala var ama bugünü değerlendirmeyeceğim dünü değerlendirdim bir boş bi dolu gitmek durumundayım malesef oda yarın olursa tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…