🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kan verme işi öğleden sonraya kaldığı için yarın çıkacakmış sonucum ultrason baktı sağ yumurtalıkta kist çıktı ama korkulacak bi durum yok dedi öyle elim kolum bağlı yarını bekleyeceğim ağrım yok suanda ama idrar sonrası peçeteye kahverengi akıntı geliyor halen

içini ferah tut canım, bebişin yerleşmeye çalışıyordur inşallah ..

Evett kuzum bana da normal dedi yerleşme kanaması dir felan dedi benimde az az kahve lekem geliyor çok az da sancım var hayırlısı olsun inşallah

Kuzu senle aşağı yukarı aynı gidiyoruz dün ovü testi yaptım henüz pik göremedim bir saate test yapacağım. İnşallah yumurtlama ağrısıdır diyelim
Evet canım benim yaaa senle hep aynıyız inşallah aynı zamanda bebişlerimiz olur. Valla bilmiyorum tehlike yakın olsa kesin hamileyim diyeceğim ozmaan bile ben batma yaşamazdım hiç ya kistten şüpheleniyorum

Kızlar daha önce de yazmıştım sohbet ederken sizlerle. En son regl günüm 3 ocakta bitti eşimle en son ilişkim 27 ocakta ve dün gece oldu, takvime göre 4 Şubat regl olmam gerek. test yaptım iki gün önce ama çok net bir negatif çıktı, geç döllenme olsa bugün testte çıkmış olur muydu? Kasımda kimyasal geçirdim normalde 31 gün olan döngüm geçen ay 38 gün oldu bu ayda böyle devam mı eder sizce? Eskiye dönmez mi? Aralık ayı reglimin son günleri ocağa sarktı, ocakta hiç regl olmadım resmen

Kızlar bişey soracağım sabah 10 da özelde ki kan sonucum 205 ti öğlen 1 buçukta verdiğim de 216 çıkmış labaratuvar farki olabilir dimi normal mi sizce

Benim başta kahverengi idi şimdi pembe pembe ara ara sıvı bir akıntı var normal midir acaba ya
Canım kırmızi olmadıkça normal diyorlar ama ben ilk bebeğim de baya yoğun kırmızı bacaklardan akan şekilde kanama yaşadım pihtili felan ama çok şükür bişey olmadı Rabbim ömür verdiyse geliyor o bir şekilde dünyaya sen sadece doktoruna haber ver belki ekstra ilaç felan verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…