🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yapınca benide etiketle canım merak ederim inşallah vardır
Canım yaptım testi şükürler olsun kandil hediyesi gibi oldu silik bir pozitif var kızlar hepinize çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için Allahım en kısa zamanda hepinizi bu güzel müjdeyle müjdelesin

Bence erken canım ben burda 11 ci gün çok ince çizgiyle öğrenen arkadaşlar okudum

Yaaa çok sevindimm sabrın yolu selamet diye boşuna dememişler kuzum kaç dakikada silik çıktı birde bugün yumurtlamanın kacinci günü testin fotosunu atabilirmisin Merak ettim

Ovulasyon kullan bence direk olur o zaman çoğunun ilkte olmuş bu testi yapan kadının sayfasi var Instagram'da hep yazanları paylaşıyor. sorularina da cevap verir takip et istersen @minnakkurabiyelerrr

Yaaa çok sevindimm sabrın yolu selamet diye boşuna dememişler kuzum kaç dakikada silik çıktı birde bugün yumurtlamanın kacinci günü testin fotosunu atabilirmisin Merak ettim
Ekledim canım yumurtlama üzerinden 18 gün geçti güzel dualarınıza talibim ben de ediyorum hep size

Eklentiler

• IMG_0020.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 64
Canim bu innovita testini üreten kadının sayfasını takip ediyor musun? Sorularina cevap veriyor ona da bi sor istersen. Sen çatlama zamani ilişkiye giriyorsun sanırım tam anlamadım ya da yanlış mi anladim normalde yumurtlama zamani ilişkiye giriliyor çünkü.

Kızlar bugün adet gecikeli 2. Gün test silik çıkmıştı bugün bir kahve leke geldi ve sürekli kasıklarımda ağrı oluyor 3 gündür böyle çalışıyorum gün içinde olmuyor ama evde akşam ağrılar başlıyor neden olabilir kan verdim bugün düşmemiş e nabızda daha

Takip etmiyorum bakarım bi yok yanlış anlamışsın sadece o zaman ilişki olmuyo yumurtlama zamanı da oluyo test için çatlama tarihini söylemiştim

amiin canım hayırlı kandiller bu arada tüm kızlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…