🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Çokta silik değil bence

Amin kuzum İnşallah cümlemizin Rabbim burada da bekleyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

İnşallah bebeğim sadece sabah aç karna yedim kuzum benim yumurtlama zaten normalde her ay yumurtladigim için kist falan yapar ya da çok fazla yumurta büyümesin korkusuyla sabahları yedim sadece aşkım
o yüzden sordum canım çok yedinde yumurtalar mı çoğaldı sen takip etmediğin için bilemiyoruz ama zaten gec yumurtlama olduysa daha bi kac gün daha vardır batına diye tahmin ediyorum

selam kızlar ben de gebe kalmak istiyorum adetim 28 ocakta bitti bu hafta benim yumurtlama haftam gecen hafta değerlendimr yaptık hafta sonu da dahil bu hafta eşim sperm testi vereceği için değerlendiremiyorum çok üzülüyorum neden olmuyor diye 1.5 yıldır evliyim evliliğimden ilk 6 ay ara ara birlikteliğimiz oldu eşim başka şehirdeydi ben de istanbulda eşimin tayini çıkınca ondan sonra korunmasız ilişki oldu hep ama gebelik olmuyor son samanlarda adet düzensizliğim vardı bu ay düzene girdi ama bu ay da gebelik olmayacak 73 kilodan 65.700 kg düştüm inşallah doğal yoldan tedavi olmadan gebe kalırız allah kimseyi yormasın bunun için bugün kandil bol bol dua edin

Kızlar sonucum 55 çıkmış nasıl sizce bat yarın veya diğer gün inşallah sağlıkla ilerler yaa
maşallhh maşallah ya grup çok iyi diilmi gebelik haberleri ardi ardina geliyo biz de inşallah güzel haberleri aliriz Geciken her hadisenin güzeLleştiğine inanıyorum.. Seninle(bebişimle) kavuşmak da buna dahil.

ay aynı benn bnmde durumum böyle geçti bnde 1.5 yillik evliyim ve eşim 5aydır yoktu yeni iki aydır beraberiz

gerçekten zor bir durum etraftan da bebek müjdesi bekleyenler var benim psikoloji pert ben etraf için değil benim de bebeğim olsun beraber büyüyelim istiyorum.
bnde aynı durumdayım böylebi psklji ile olmaz diyorm ama düşünmeden de edemiyorm kafamın içinde sürekli bu konu dönüp dolaşiyo büzden sonra evlenenler hamile kaldi doğurdu bile bnm nie olmuuo die düşünüyorm martta tüp bebek düşünüyorm bn ya da aşilmaa ne verdiyse allah yaşimda geciyo okul falan derken yaş 30 oldu artık

yaşıtlarımız veya bizden küçükler doğuruyor diye kendimizi hırpalamaya gerek yok biz kendimizi düşünelim ben de büyük ihtimal ile martta aşılamadan başlayacağım bakalım geç kalmak istemiyorum. rabbim hayırlısını nasip etsin bize ve bizim durumuzmuzda olanalara cidden gece gündüz düşünmekten ben tımarhaneye gideceğim en son

İyi akşamlar kızlar test alıp yapsam mı diyorum ayın 10 unda olucam çok mu erken olur varsa çıkar diye düşünüyorum ama ne bileyim ya çok kararsızım merakıma yenik düşücem galiba inşallah size güzel bir haber verebilmek nasip olur

bence günü geçsin öyle yap erken davranmak yıpratır insanı süpirz olsun düşünmemeye çallışın acele edip böyle davrandıkça hep negatif oluyoro yüzden süpirz bekleyin daha heycanlı olmaz mı

bende senin durumundayım sabrediyorum diyorum ama yok yine kıpır kıpırım

yumurtlamadan kaç güm geçti canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…