🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yaaaaa canım benim çok çok çok mutlu oldum içime doğmuştu zaten senin hamiş olduğun inşallah sağlıcakla devam eder sağlıcakla kucağına alırsın 🥰🥰🥰🥰🥰
Güzelimmm.. İnan bulamadım mesajlarınızı bile heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum çok teşekkür ederim gerçekten söylemiştin 🥹🫶🏻 bu müjdeyle sizler de müjdelenin en kısa zamanda 💞 beni yüreklendirdiğin için teşekkür ederim arabalarla günü geçiriyordum 🫶🏻

65A72039-667B-4087-A0FD-791D939D623B.jpeg

Kocamaaaa aslanımaaa yarasın bebiş olarak geri dönsün inşallah 🙏 :KK70:

Güzelimmm.. İnan bulamadım mesajlarınızı bile heyecandan ne yapacağımı bilemiyorum çok teşekkür ederim gerçekten söylemiştin 🥹🫶🏻 bu müjdeyle sizler de müjdelenin en kısa zamanda 💞 beni yüreklendirdiğin için teşekkür ederim arabalarla günü geçiriyordum 🫶🏻
Önemli değil canım benim İnşallah ağız tadıyla geçirirsin hamileliğini kuzum🥰 gerçekten olunca testte de hiç soru işareti bırakmıyor acabamı dedirtmiyor😊

Canım 🥲 yaptım testi şükürler olsun kandil hediyesi gibi oldu silik bir pozitif var 🥹 kızlar hepinize çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için Allahım en kısa zamanda hepinizi bu güzel müjdeyle müjdelesin 🤲🏻🍀
Ohh ya.. Gözün aydın 🌸🌸🖤🧿🥰

Merhaba kızlar, yazdıklarınızı takip ediyordum arada ama yeni üye oldum beni de ekler misiniz :)

SAT: 06/02/2024
BAT: 07/03/2024

Hepimize hayırlı sonuçlar diliyorum. :)

Canım 🥲 yaptım testi şükürler olsun kandil hediyesi gibi oldu silik bir pozitif var 🥹 kızlar hepinize çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için Allahım en kısa zamanda hepinizi bu güzel müjdeyle müjdelesin 🤲🏻🍀
Allah tamamına erdirsin inşallah balım sağlıkla sıhhatle al kucağına minnoşunu ❣️ bu mübarek günde ne güzel bir haber 🌼

Hanımlar merhaba benim son adet tarihim 8 ocak bat 8 şubat dun sabah test yaptım 2 erken gebelik 1 kaset test 3ündede ikinci çizgi görünüyodu hastaneye gittim bugun doktor keseyi görmedi daha yeni olabilir ondandir dedi kan testi istedi beta hcg 43 çıktı normal mi sizce?

Hanımlar merhaba benim son adet tarihim 8 ocak bat 8 şubat dun sabah test yaptım 2 erken gebelik 1 kaset test 3ündede ikinci çizgi görünüyodu hastaneye gittim bugun doktor keseyi görmedi daha yeni olabilir ondandir dedi kan testi istedi beta hcg 43 çıktı normal mi sizce?
Reglinize 2 3 gün varsa normal beta değeri şuan icin

Kızlar ya sanki yine kimyasal gibi koyulasmamis bugün bence 😔
Kan verdin mi canım
Geçen ay aynen benim de böyle olmuştu kan verdim beta 20 çıktı sonra kimyasal olduğunu öğrendim, 2. Kimyasal gebeliğimdi. Diyorlar ki kimyasal gebelikten sonra sağlıklı gebelik geçiren kişi sayısı oldukça fazlaymış . Bende o ihtimale tutunuyorum 😢😢 bu ay da 4 gün geciktim. Test yapmak için 4-5 gün daha gecikmeyi bekleyeceğim..
sende muhakkak kan ver kan ile takip edilsin. Umutsuz olma. Hcgsi 12 ile öğrenip sağlıklıya doğum yapan arkadaşım da var. Rabbim neylerse güzel etler..

Ay ben ne çok konuştum ayol 🫣🫣🫣

X