🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

yaşıtlarımız veya bizden küçükler doğuruyor diye kendimizi hırpalamaya gerek yok biz kendimizi düşünelim ben de büyük ihtimal ile martta aşılamadan başlayacağım bakalım geç kalmak istemiyorum. rabbim hayırlısını nasip etsin bize ve bizim durumuzmuzda olanalara cidden gece gündüz düşünmekten ben tımarhaneye gideceğim en son
aynen bnde martta aşilmaa ile başlicam toksa gerçekten timarhanelik olcam

evet sorma trendyoldan toplu almak daha mantıklı sanırım yada sabırsızlanmayıp regli beklemek işte..
Vallahi bana söylemek kolaymış önceden bu süreci yaşayanlara ay bekle işte derdim boş konuşurmuşum şimdi anlıyorum ilk ayımız olmasına rağmen bile hiç aklımdan çıkmıyor rabbim şu mübarek günün hürmetine isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin

dayanamadım erken gebelik testini yaptım temizinden negatif birde 15 saniye bekletin diyordu ben 20 saniye beklettim daha kapağı kapatıp bırakmadan yukarı çıkmaya başlamıştı bu yanlış sonuç verir mi bilmiyorum ama 🥲 şimdi kızlar ben umreye giderken adet geciktirici içtim normalde ben hep 2 3 gün önce olurdum umreden döndükten sonra ilacı bıraktım 10 Kasım da adet oldum o günden beri hep ayın 10 unda oldum düzenim artık böyle mi gider ne olur bilmiyorum uygulamamda telefonu yeni aldığım için verileri yüklemedi sadece 4 aylık verilerle bana bir şeyler sunuyor mesela ayın 27 sinde çatlama gösteriyordu ama ben 28 inde hissettim sizce hala umut var mı yoksa ben kendimi mi kandırıyorum

Eğer çatlama 28i baz alırsan daha 9.gün oluyor çıkmaması normal hala umut var
dayanamadım erken gebelik testini yaptım temizinden negatif birde 15 saniye bekletin diyordu ben 20 saniye beklettim daha kapağı kapatıp bırakmadan yukarı çıkmaya başlamıştı bu yanlış sonuç verir mi bilmiyorum ama 🥲 şimdi kızlar ben umreye giderken adet geciktirici içtim normalde ben hep 2 3 gün önce olurdum umreden döndükten sonra ilacı bıraktım 10 Kasım da adet oldum o günden beri hep ayın 10 unda oldum düzenim artık böyle mi gider ne olur bilmiyorum uygulamamda telefonu yeni aldığım için verileri yüklemedi sadece 4 aylık verilerle bana bir şeyler sunuyor mesela ayın 27 sinde çatlama gösteriyordu ama ben 28 inde hissettim sizce hala umut var mı yoksa ben kendimi mi kandırıyorum

Ya merak ettim de bu ferribin düşüklüğü anne karnında bebeğin kalbinin durmasına sebeb olurmu üç buçuk aylık bebegimin kalbi durdu kürtaj oldum dahiliye kan verdim e devvletten demir ve ferittin çok düşük sınırın altinda görünüyor acaba bunların dusuklugumu sebeb diye merak ettim daha doktora gitmedim

Kızlar ds sağlık gebelik testi ile ilgili bir şey duydunuz mu az önce onu da denedim de böyle çıktı hassasiyeti de yazmıyor kutu üstünde 😇

Eklentiler

• IMG_20240206_202738.jpg
    IMG_20240206_202738.jpg
    155,1 KB · Görüntüleme: 94
aynen bnde martta aşilmaa ile başlicam toksa gerçekten timarhanelik olcam
İyi düşünelim iyi olsun canım Güzel sonuçlarımızı birlikte bekliyoruz 🌸 tabiki olumsuz durumlarada hazırız.Dışarıdaki etkenler inan çok etkiliyor ben bu kadar zorlanabileceğimi düşünmezdim.
Düşünmeden yapamıyorum.İnsan istiyor heycanlanıyor 🙏🏻 Bugün dualarım hamile kalmayı gönülden isteyenlerle olacak mucize olsun artık ve hepimizin yüzü gülsün 🙏🏻Amin

evet sorma trendyoldan toplu almak daha mantıklı sanırım yada sabırsızlanmayıp regli beklemek işte..
Benim daha 7 ci günü bug
İyi akşamlar kızlar test alıp yapsam mı diyorum ayın 10 unda olucam çok mu erken olur varsa çıkar diye düşünüyorum ama ne bileyim ya çok kararsızım merakıma yenik düşücem galiba 🥲 inşallah size güzel bir haber verebilmek nasip olur
Benimde regl onunda canım bende 9 zunda sabah yapicam sende bir iki gün kala yap canım bence kuzum yumurtlamanın üzerinden ne kadar geçti eğer 11 12 gün civarı geçtiyse yaparsan çıkabilir benim yumurtlamanın bugün 7 ci gunu çıkması çok imkansız olduğu için yapmayıp cumaya kadar bekleyeceğim

X