🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Bakarlar canım herhangi bir doktora git işlerim vardı ailemde hastam vardı kendimle ilgilenemedim falan diye uydur bişeyler önceki testlerim bunlar de.aynı testleri birdaha yaptırır sana sonra aynı doktora da sonuçlarını gösterirsin canım.ihmal etme bence bir an önce git ne olduğunu bilir ına göre davranırsın
Evet dogru soyluyorsun oyle yapayim

Benimde bir kızım benım ilk gebelik zor olmamıştı bunda 2 aydır ovulasyonla takıp ettık olmadı Allah nasip etmıyor heralde daha zamanı değil bu üçüncü denememiz olacak suan Reglimin 2.günündeyim bende süreç uzarsa doktora gıtmeyı planlıyorum en son bebek düşünüyoruz dıye gıtmıstım 5 ay önce folik asit verip yolladı folik asiti duzenlı kullanamadım maalesef araya amelıyat girdi sırtımdan yag bezesi aldım falan derken sadece iki ay deneyebildik. Siz doktora falan gıttınızmı 10 ay gibi bi süreç gecmıs zaman kaybetmemek açısından gıdebılırmıssınız aslında canım
6-7 ay kadar önce gitmiştik canım kontroller için. Her şey normal demişti dr. Aslında gitsek iyi olur gibi çünkü yaş 35i geçiyor. Ama bilmiyorum ne yapılır ki yumurta takibi falan mı yaparlar önce acaba. Bi taraftan diyorum bikaç ay daha deneyelim.

Evet kuzum gayet iyiydi beslenebiliyordu hatta sonradan nolduysa kaybettigini söyledi birdahada girmedi hiç bilgi alamadık. Şümdilik bi sıkıntı yok canım inşallah saglıkla devam eder böyle kayıpları görünce insan kendi acısı gibi üzülüyor insanız başımıza ne gelecek bilemiyoruz inşallah sizlerede saglıklı hamilelikler saglıklı bebekler nasip etsin allahım kuzum
Aynen canm insan başına ne gelecek bilmiyor. Senin icnde çok sevindim ne güzel inşallah sağlıkla kucağına alırsın belki hatırlarsın zeynocan ben :)

6-7 ay kadar önce gitmiştik canım kontroller için. Her şey normal demişti dr. Aslında gitsek iyi olur gibi çünkü yaş 35i geçiyor. Ama bilmiyorum ne yapılır ki yumurta takibi falan mı yaparlar önce acaba. Bi taraftan diyorum bikaç ay daha deneyelim.
Bencede bi kaç ay daha gidin deneyıp gıdın canım yumurta takibi yaptırmak istersen yaparlar

Evet kuzum gayet iyiydi beslenebiliyordu hatta sonradan nolduysa kaybettigini söyledi birdahada girmedi hiç bilgi alamadık. Şümdilik bi sıkıntı yok canım inşallah saglıkla devam eder böyle kayıpları görünce insan kendi acısı gibi üzülüyor insanız başımıza ne gelecek bilemiyoruz inşallah sizlerede saglıklı hamilelikler saglıklı bebekler nasip etsin allahım kuzum
Cnm twety 28 haftalık dogum yaptı ama 26da kalmıştı bebek, hrsey ıyıydı birden tansıyonu yukseldi, midesi bulanıyordu,yemk yıyemıuordu. bebiş kılo almamaya basladı ve bebişe kan akışı bozuldu. 2-3 hafta boyle olunca gebelik zehırlenmesi oldugunu anladılar ve doguma aldılar. 10 gun yasadı arya bebek😔
Çok zor rabbim kalp ferahlıgı versın🙏

Tatlım ben anestezi olmadan çektirdim alttan muayene gibi düşün bi alet yerleştiriyor ve ilaç sıkıyor ilaç verilince regl ağrısı gibi bi ağrı oluyor ve yavaş yavaş ağrı geçiyor bende çok korkuyordum ama bi an cesaret geldi 2 dk lik bir işlem sonrası yarim saat sonra normal haline dönüyorsun inan anesteziye bile gerek yok
İlk defa olumlu bi yorum okuyorum şuan inan ki hep gördüklerim okuduklarım çok ağrılı diye yazılınca bende baya tırstım ne yalan söyleyeyim. Anestezi sorunum da var uyuşmuyor kolay kolay. Sezaryenimin ortasında ağlamıştım acıdan çünkü.

Rahim filmi ben de çektim ama anesteziyle çektiler bana uyandığımda da hiçbir ağrım yoktu canım 2 saate de taburcu oldum☺️
Ay ne güzel maşallah 🧿 Allahım tekrar ihtiyac ettirmesin. Devlette hiç verilmediğini duydum anestezinin özellerde de kimisi veriyor kimisi vermiyor diye.. Kürlerden sapasağlam çıkarsam sonuc elde edemezsem son çarem kalıyor artık

Ay ne güzel maşallah 🧿 Allahım tekrar ihtiyac ettirmesin. Devlette hiç verilmediğini duydum anestezinin özellerde de kimisi veriyor kimisi vermiyor diye.. Kürlerden sapasağlam çıkarsam sonuc elde edemezsem son çarem kalıyor artık
Hiç korkma benden tırsıyordum😄 anestezi almadan çekildim en fazla 5 dakika süren yoğun regli ağrısı o kadar sonra 2 saat fakat ara ara olan hafif ağrı başka birsey yok

Kızlar ben de bu topiğe girmek istiyorum ama malesef giremiyorumm çünkü regl hala gelmedi 8 gün gecikti. Regl hep düzenlidir normalde o yüzden ne yapacağım bilmiyorum. 27 aralıkta yumurtlama belirtileri gördüm daha sonra 31 aralıkta tekrar gördüm büyük ihtimal 2 kez yumurtladım. Dün test yaptım negatif çıktı. Yani 2. Yumurtlamama göre battan 2 gün önce test yapmış gibi varsayıyorum. Hamile şansım var mı hala acaba geç döllenme ile idrarda ne kadar geç öğrenilir. Pek sanmıyorum ama niye gecikti anlamadım

X