🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yani o sehire bidaha gidemeyecegim baska sehirde göstersem bakarminacaba 3 ay oldu
Bakarlar canım herhangi bir doktora git işlerim vardı ailemde hastam vardı kendimle ilgilenemedim falan diye uydur bişeyler önceki testlerim bunlar de.aynı testleri birdaha yaptırır sana sonra aynı doktora da sonuçlarını gösterirsin canım.ihmal etme bence bir an önce git ne olduğunu bilir ına göre davranırsın

Ben de dün ve bi önceki gün oldu daha regl olmadım ama bekliyorum çünkü ateşim düşmeye başladı.
Ocak reglini olmadan şubata yazıldım ihtimal sıfır gibi bişey olduğundan😁
Bende ilk gebeligimde cok keskın belirtiler yaşamıştım belirti falan olmayınca bebek yoktur dıe düşündüm ve cok geçmeden reglimi olup geldim buralara😀

Bende ilk gebeligimde cok keskın belirtiler yaşamıştım belirti falan olmayınca bebek yoktur dıe düşündüm ve cok geçmeden reglimi olup geldim buralara😀
Evet ya gebelik oldu mu belli ediyor kendini. Gerçi belirtisiz hamile olduğunu öğrenip şok olan da var ama. Onların da çoğu o ay yoğun iş yapmış olanlar, ağır grip olup belirtileri ona bağlayanlardır heralde😀

Bizim pozitif ile papatyamavis vardi onlar nerdelerr bide ikizlere gebe olan kan pıhtılaşması olan bı annemiz vardı unuttum ismini ya 😅
Papatyamaviss Papatyamaviss kızçe sini büyüyütüyor, pozitifbiri pozitifbiri uzun zamandır girmiyor anneler grubu ile bir sıkıntı olmuş galiba doğumdan sonra girmedi diye biliyorum, ikizleri olan arkadaşı hatırlayamadım bende 🤔

Kızlar geçen bir doktorun videosunu izledim. Dr, gebelik için sırasıyla; yumurtlamadan bir gün öncesinin
,yumurtlamadan iki gün öncesinin
sonra yumurtlama gününün önemli olduğunu söylemişti. 💕

Kızlar geçen bir doktorun videosunu izledim. Dr, gebelik için sırasıyla; yumurtlamadan bir gün öncesinin
,yumurtlamadan iki gün öncesinin
sonra yumurtlama gününün önemli olduğunu söylemişti. 💕
Bende öyle okumuştum biryerde tam yumurtlama günü değilde yumurtlamadan öncesi elverişli günler diyordu

Bizim pozitif ile papatyamavis vardi onlar nerdelerr bide ikizlere gebe olan kan pıhtılaşması olan bı annemiz vardı unuttum ismini ya 😅
Savaşçı vardı kuzum o dogum yaptı 33 haftalık bebekleri 20 gün kadar kuvezde kaldılar şuan iyiler çok şükür onlara yetişmekten hiç bir şeye vakit bulamıyor birde telefon grublaşması felan olmuş galiba ceza aldılar giremiyor 2 3 aydır

Evet ya gebelik oldu mu belli ediyor kendini. Gerçi belirtisiz hamile olduğunu öğrenip şok olan da var ama. Onların da çoğu o ay yoğun iş yapmış olanlar, ağır grip olup belirtileri ona bağlayanlardır heralde😀
Kesınlıkle öyle canım sen ne durumdasın kaç aydır deniyorsunuz ilk mi 😊

meleğiiimmm nasılsın 😍 kaç haftalık oldunuz?
Yaaa ne kadar özlemişim sizi hepinizi bir arada görünce bi duygusala bagladım 🥹🥹iyiyiz kuzum 24 haftalık olduk 6 ayımız bitti çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor vallahi hepinize dua ediyorum allahım nolur kabul etsin saglıklı hamilelikler nasip etsin hepinize inşallah aminnnn 💗💗💗💗

Papatyamaviss Papatyamaviss kızçe sini büyüyütüyor, pozitifbiri pozitifbiri uzun zamandır girmiyor anneler grubu ile bir sıkıntı olmuş galiba doğumdan sonra girmedi diye biliyorum, ikizleri olan arkadaşı hatırlayamadım bende 🤔
Ay biz aynı gruptaydik galiba Ağustos annesiyim bende 🥰 tüp Bebek ile hamile kalmıştım Ağustos ta doğdu bebeğim geçen ay da kendiliğinden kimyasal gebelik olunca dedim ki oğluma bir kardeş gelsin o zaman tekrar tedavi ye gerek kalmaz inşallah 🤲🥰

Yaaa ne kadar özlemişim sizi hepinizi bir arada görünce bi duygusala bagladım 🥹🥹iyiyiz kuzum 24 haftalık olduk 6 ayımız bitti çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor vallahi hepinize dua ediyorum allahım nolur kabul etsin saglıklı hamilelikler nasip etsin hepinize inşallah aminnnn 💗💗💗💗
Amiiiin bebeğim💜hamilelerin duası kabul olurmuş İnşAllah bizlere de sağlıkla nasip olur 🤲🏻 Ay maşaAllah size ya artık son trimestera giriş yapıyorsunuz 🥹 zaman ne çabuk geçiyor. Merve’den haberim oldu çok çok üzüldüm mesaj bile yazamadım. Giriyor mu topice?

X