🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Merhabalar bende çarşamba günü hayırlısıyla çektireceğim ama bazı arkadaşlar inanılmaz bir ağrı oluyor demişler sizin tüpler açık mıydı ondan mı ağrınız az oldu acaba
Bence o ağrı eşigiyle ilgili regliniz çok ağrı oluyorsa belki ondan yadan doktordan olabilir benim tüpler ilk ilaç verdiğinde geçiş tam olmadı ikincide tamamen ilaç yayıldı doktor zaten hafif tıkanıklık vardı ama açık dedi 1 yıl sonra çektirdim ve 3. Ay hamile kaldım ama boş gebelik oldu şimdi yeniden deniyorum bakalım çok kendinizi kasmayın güzel şeyler düşünün 5 dk lik bi işlem umarım güzel geçer sizinki de🙏

Evet kuzum gayet iyiydi beslenebiliyordu hatta sonradan nolduysa kaybettigini söyledi birdahada girmedi hiç bilgi alamadık. Şümdilik bi sıkıntı yok canım inşallah saglıkla devam eder böyle kayıpları görünce insan kendi acısı gibi üzülüyor insanız başımıza ne gelecek bilemiyoruz inşallah sizlerede saglıklı hamilelikler saglıklı bebekler nasip etsin allahım kuzum
Öyle canım malesef hamile kalmak için uğraşıyoruz ama hamile kalmakla bitmiyor doğuma kadar binbir stres sıkıntı dediğin gibi başımıza neler gelecek bilmiyoruz herşeyin hayırlısı diyorum hepimiz için 😘🙏

Bence o ağrı eşigiyle ilgili regliniz çok ağrı oluyorsa belki ondan yadan doktordan olabilir benim tüpler ilk ilaç verdiğinde geçiş tam olmadı ikincide tamamen ilaç yayıldı doktor zaten hafif tıkanıklık vardı ama açık dedi 1 yıl sonra çektirdim ve 3. Ay hamile kaldım ama boş gebelik oldu şimdi yeniden deniyorum bakalım çok kendinizi kasmayın güzel şeyler düşünün 5 dk lik bi işlem umarım güzel geçer sizinki de🙏
yumurta çatladığında kaliteli olup olmadığını anlamak için hangi hormona bakılıyordu acaba biliyor musunuz

İlk defa olumlu bi yorum okuyorum şuan inan ki hep gördüklerim okuduklarım çok ağrılı diye yazılınca bende baya tırstım ne yalan söyleyeyim. Anestezi sorunum da var uyuşmuyor kolay kolay. Sezaryenimin ortasında ağlamıştım acıdan çünkü.
Panik yapma canım iyi bir doktor bul ve o an güzel şeyler düşünün zaten inan 5 dk bile sürmüyor regl ağrısı ile aynı yani ben bu kadar çok ağrı çekenlere şaşırıyorum heralde çok acemi doktora denk geldiler yada reglileri çok ağrılı geçiyor

Panik yapma canım iyi bir doktor bul ve o an güzel şeyler düşünün zaten inan 5 dk bile sürmüyor regl ağrısı ile aynı yani ben bu kadar çok ağrı çekenlere şaşırıyorum heralde çok acemi doktora denk geldiler yada reglileri çok ağrılı geçiyor
Sorun da burda ben iyisine denk gelemiyorum izmirde yaşayıp doktor önerisi yapacaklara talibim 🙈🙈😅😅

Tamam canım haber verirsin bize de ben toplamda 3 kere kullandım .2 sinde 5.gün başlatmıştı sonuncuda 3.gün başlatmıştı ama hepsi 2 taneden 5 günlüktü . Herkeste de böyle okudum. Ama illaki vardır doktorunun bir bildiği herhalde ..

Canım cevap yazdı doktorum regl 3. Günümden itibaren günde 1 10 gün boyunca kullanacağım 13.gun kontrole gideceğim

Umarim cok rahat gecirirsin sadece rahat ol sakince nefes al ver kendini telkin et simdi bitecek diye guzel haberlerini verirsin burdan🙏🥰
Bu ay incir havuc kürü devam bide doktor bulabilsem keşke bu topik kapanmadan yetiştitebilsem ama nerde randevu bulmak da zor cok sağol verdiğin destek için çok teşekkür ederim ❤❤❤❤❤❤

Canım cevap yazdı doktorum regl 3. Günümden itibaren günde 1 10 gün boyunca kullanacağım 13.gun kontrole gideceğim
Allah allah ilk kez duydum bu şekilde uygulayan doktoru . İnşallah bu şekil sana uğurlu gelsin şifa olsun canım ben de adetimi bekliyorum ben de gideceğim hormonlarım biraz toparladıysa bişeyler yapacağım gene. Sanırım döngünün ortasına denk gelsin diye bir bir yapıyor yani 15. güne denk gelsin diye mesela yavalbyavaş büyüsün diye. Ben 5 gün kullandığımda 11.gğn büyüyordu çünkü 20 mm oluyordu iğne diyordu hemen

Benimki iki gün silik göründü diğer günler silik bile değil gebelik testleri gibi akça pakça bildiğin😂 laboquick aldım bide hatalı falan değildir bence. Hormonlarımda sıkıntı devam ediyor ve etkiliyor demekki testleri de benim anladığım
Merhaba canım laboquick testlerini yeni mi aldın benim 3.ayım o testte dünkü testim senin dediğin gibi akça pakça çıktı 🤷‍♀️ bugün yine biraz daha çizgi belirdi ben hatalı olduğunu düşünüyorum hormon sorunum da yok

Merhaba canım laboquick testlerini yeni mi aldın benim 3.ayım o testte dünkü testim senin dediğin gibi akça pakça çıktı 🤷‍♀️ bugün yine biraz daha çizgi belirdi ben hatalı olduğunu düşünüyorum hormon sorunum da yok
Benim hormonlarımda da sıkıntı var canım nerdeyse 10 gün yaptım bi kaç günü çok hafif silik çıktı onun haricindeki günlerde silik bile çıkmadı bilmiyorum ben kendi bozukluğuma yordum😂 kullananların çoğu memnun çünkü gayet pik oluyor herkeste anlamadım yani 🙄

X