🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Amiiiin bebeğim💜hamilelerin duası kabul olurmuş İnşAllah bizlere de sağlıkla nasip olur 🤲🏻 Ay maşaAllah size ya artık son trimestera giriş yapıyorsunuz 🥹 zaman ne çabuk geçiyor. Merve’den haberim oldu çok çok üzüldüm mesaj bile yazamadım. Giriyor mu topice?
Evet canım ya en başından beri kanamalı geçiyordj zaten çok riskli gebelik yaşadı bebegin plesentası rahmine ve mesanesine yapışmış kendi hayatı tehlikeye girdi 22 haftalıkken doguma aldılar ama bebegi yaşamadı çok üzüldük ama allah kendini diger çocuklarına bagışladı çünkü kendininde riski çoktu çok kan kaybetti rahmi alınabilirdi çok şükür alınmadı topige girmiyor artık kuzum çok üzgün. Twetyy de bebegini kaybetti 7 aylık dogum yaptı onada çok üzüldük 😔😔

Evet canım ya en başından beri kanamalı geçiyordj zaten çok riskli gebelik yaşadı bebegin plesentası rahmine ve mesanesine yapışmış kendi hayatı tehlikeye girdi 22 haftalıkken doguma aldılar ama bebegi yaşamadı çok üzüldük ama allah kendini diger çocuklarına bagışladı çünkü kendininde riski çoktu çok kan kaybetti rahmi alınabilirdi çok şükür alınmadı topige girmiyor artık kuzum çok üzgün. Twetyy de bebegini kaybetti 7 aylık dogum yaptı onada çok üzüldük 😔😔
O kadar iyi anlıyorum ki😔 rabbim böyle uygun görmüş. Çok şükür ikisi de iyi İnşAllah sağlıkla tekrar nasip olur🤲🏻 Rabbim tüm hamilelere evlatlarına sağlıkla kavuşmayı nasip etsin 🤲🏻

10 aydır deniyoruz. 2.olacak inşallah. İnşallah olur. İlki bekletmemişti fazla. Bu da öyle olur zannettim ama daha yok. Bi kimyasal oldu sadece.
Sen ne zamandır deniyorsun?
Benimde bir kızım benım ilk gebelik zor olmamıştı bunda 2 aydır ovulasyonla takıp ettık olmadı Allah nasip etmıyor heralde daha zamanı değil bu üçüncü denememiz olacak suan Reglimin 2.günündeyim bende süreç uzarsa doktora gıtmeyı planlıyorum en son bebek düşünüyoruz dıye gıtmıstım 5 ay önce folik asit verip yolladı folik asiti duzenlı kullanamadım maalesef araya amelıyat girdi sırtımdan yag bezesi aldım falan derken sadece iki ay deneyebildik. Siz doktora falan gıttınızmı 10 ay gibi bi süreç gecmıs zaman kaybetmemek açısından gıdebılırmıssınız aslında canım

Ay çok üzüldüm son zamanlarda bende pek giremediğim için şuan yeni duyuyorum rabbim sabır versin ikisinede twetyy erken doğurdu biliyorum yazmıştım hatta ona ama bebek iyiydi sonradan mi oldu çok üzüldüm rabbim tez zamanda yerini doldursun hepimize sağlıklı hamilelikler sağlıklı evlatlar nasip etsin🙏sen nasılsın canım umarım senin iyi gidiyordur 🙏

Tatlım ben anestezi olmadan çektirdim alttan muayene gibi düşün bi alet yerleştiriyor ve ilaç sıkıyor ilaç verilince regl ağrısı gibi bi ağrı oluyor ve yavaş yavaş ağrı geçiyor bende çok korkuyordum ama bi an cesaret geldi 2 dk lik bir işlem sonrası yarim saat sonra normal haline dönüyorsun inan anesteziye bile gerek yok
Merhabalar bende çarşamba günü hayırlısıyla çektireceğim ama bazı arkadaşlar inanılmaz bir ağrı oluyor demişler sizin tüpler açık mıydı ondan mı ağrınız az oldu acaba

Ay çok üzüldüm son zamanlarda bende pek giremediğim için şuan yeni duyuyorum rabbim sabır versin ikisinede twetyy erken doğurdu biliyorum yazmıştım hatta ona ama bebek iyiydi sonradan mi oldu çok üzüldüm rabbim tez zamanda yerini doldursun hepimize sağlıklı hamilelikler sağlıklı evlatlar nasip etsin🙏sen nasılsın canım umarım senin iyi gidiyordur 🙏
Evet kuzum gayet iyiydi beslenebiliyordu hatta sonradan nolduysa kaybettigini söyledi birdahada girmedi hiç bilgi alamadık. Şümdilik bi sıkıntı yok canım inşallah saglıkla devam eder böyle kayıpları görünce insan kendi acısı gibi üzülüyor insanız başımıza ne gelecek bilemiyoruz inşallah sizlerede saglıklı hamilelikler saglıklı bebekler nasip etsin allahım kuzum

Benim girmediğim aylarda bir kaç topiğin giriş yazısında gördüm ama sebebini bulamadım bilen varsa cevaplayabilir mi
Freely nin üzerinde gebe resmi olan gebelik testi gelmiş bana netten aldığımda geçen ay değiştirmedim de kaldı elimde , bunun problemi neydi neden almayın yazılmıştı

Amiiiin bebeğim💜hamilelerin duası kabul olurmuş İnşAllah bizlere de sağlıkla nasip olur 🤲🏻 Ay maşaAllah size ya artık son trimestera giriş yapıyorsunuz 🥹 zaman ne çabuk geçiyor. Merve’den haberim oldu çok çok üzüldüm mesaj bile yazamadım. Giriyor mu topice?
Ayy bende akşam merak edip baktım ve çok üzüldüm, Rabbim sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin, bu arada tweeetyyy de kaybetmiş kuzusunu 😔😔 onu da yeni gördüm.

Benim girmediğim aylarda bir kaç topiğin giriş yazısında gördüm ama sebebini bulamadım bilen varsa cevaplayabilir mi
Freely nin üzerinde gebe resmi olan gebelik testi gelmiş bana netten aldığımda geçen ay değiştirmedim de kaldı elimde , bunun problemi neydi neden almayın yazılmıştı
Canım içi mavi beyaz veya t1 t2 li değilse ve düzse yalancı pozitif çıkaran test çıkıyor içinden 😔😔

Ya twetynın doğumu ıcın tebrık etmıstım ama kaybettıgını gormedım cok uzuldum Rabbım ıkısınede dayanma gücü versın😔

Papatyamaviss Papatyamaviss kızçe sini büyüyütüyor, @pozitifbiri uzun zamandır girmiyor anneler grubu ile bir sıkıntı olmuş galiba doğumdan sonra girmedi diye biliyorum, ikizleri olan arkadaşı hatırlayamadım bende 🤔
Hatırladım galiba ben @savasciii idi de bulamadım kapatmış mi hesabı acaba aaa papatyamiz doğum yaptı dimii

Savaşçı vardı kuzum o dogum yaptı 33 haftalık bebekleri 20 gün kadar kuvezde kaldılar şuan iyiler çok şükür onlara yetişmekten hiç bir şeye vakit bulamıyor birde telefon grublaşması felan olmuş galiba ceza aldılar giremiyor 2 3 aydır
Yaa uzuldum girememesine yaa ne güzel çok mutlu oldum darısı sana ve bize inşallah 😂😍

Yaa neler olmuş :KK43:

X