🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Kızlar ateş tabloma bakar mısınız kırmızı olan bu döngü 🥹 neden heyecanlandım bilmiyorum ama hamileyim ben bence Mervenur277 Mervenur277 @lilyrosey son üç dögüm böyleydi ateş tablosundan anlayanlardan yorum bekliyorum 🥲💞🤲🏻
Yaa evet kuzum ateş tablon ümit vaat ediyor iki gün daha düşmezse test yap hatta bugün yapsana bii☺️

9 aydır her ay üzüldüm canım evde 4 tane test var 3 tanesi erken gebelik testi 😄 asla elim gitmiyor inan 🥲 9 aydır her ay üzülüyorum ne kanlar verdim ne testler yaptım sayısız. Zaten diyorum kalp atışı ve kese için bekleyeceğim 12 sinde bakarım sevgililer günü hediyem de çıkmış olur 😋 göğüs hassasiyetim ve pelvik bölgede basınç gibi hissediyorum ilk ovulasyonu 20 ocakta 6.30 da yapmıştım progesterone baktırdım 8 gün sonra doğruladı yumurtladığımı. Yani buna göre 17 gün bitti 18. Gündeyim sizce yumurta bu kadar durur mu? İnternette hep 14. Gün regl olur sabittir diyor. Ben de geçmiş döngülerime baktım max 15. Gün regl olmuşum genelde 13. 14. Gün gelmiş reglim 🤷🏼‍♀️ sizce 18. Gün beklemesi normal mi
Ben niye 12. Gün diye saydım ya 😅

kuşum regl oldunmu ne durumdasın
Hayır bebeğim henüz olmadım önlem olsun diye kan sulandırıcımı kullanıyorum ağrım falan da yok göğüs agrisi dışında ve hiçbir düşüncem yok ne gelicek gibi hissediyorum ne gelmeyecek gibi beklemedeyim 😅benim normalde geç dollenme oluyor bu ay yumurtlama da takip etmedim bir tahminim yok o sebepten ateşim de 36.5

Hayır bebeğim henüz olmadım önlem olsun diye kan sulandırıcımı kullanıyorum ağrım falan da yok göğüs agrisi dışında ve hiçbir düşüncem yok ne gelicek gibi hissediyorum ne gelmeyecek gibi beklemedeyim 😅benim normalde geç dollenme oluyor bu ay yumurtlama da takip etmedim bir tahminim yok o sebepten ateşim de 36.5
ay hayırlısı olsun canım inş güzel haberlerini alırız🙏

Canım yavruların seni cenneti kapısında bekleyecek sen onlara isim koy bahsederken adlarıyla bahset. Hamdolsun gebe kalabilmen bile çok güzel öyle düşün hep Allahım bu mübarek miraç kandili hürmetine sağlıkla kolaylıkla yavrularımızla bizi kavuştursun.. Şuan işteyim akşam yapayım öyleyse :110: rüyamda test yapıordum dediğin gibi kopkoyu bir anda çıkıyordu ağzımı tutuyorum ağlamaya başlıyorum ay öyle güzel bir histi ki.. Allahım gerçeğini nasip etmiş ol
Kimlikleri bile var kuzum🥺 amin canım hepimiz kavuşalım bar an önce hasretimiz sona ersin.🙏 Rüyan habercidir belkide yapar yapmaz burayada at merakederim🥰

Ben niye 12. Gün diye saydım ya 😅

Canım erken yumurtladım bu ay 11. Gün testim pik yaptı sonrasında progesterone baktırdım o da 10.48 çıktı. Bak son üç döngümün ısısı burada. Kırmızı tek olan bu döngüm 18. Gündeyim şuan. Mor tek grafikte kaçıncı günüm olduğu yazıyor 🫶🏻🤲🏻

Eklentiler

• IMG_9997.jpeg
    IMG_9997.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_9988.png
    IMG_9988.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_9998.png
    IMG_9998.png
    108 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar kanamam devam ediyordu. Doktordan geldim şimdi. Kist yok,polim,miyom vs yok. İki overinde gayet iyi. Rahmin temiz hiç bir problem yok dedi. İlk defa olduğu için normal karşılanır dedi 2. Ay 3. Ayda böyle olursa o zaman tekrar gel dedi. Ben gebelik düşünüyorum dedim doktor ilaç verecekti betama bakmadan vermek istemedi,baktık göremedik ama çok yeni bir şeyde olabilir dedi. Önce bakalım sonra ilacı al dedi. Tabi beta negatif. H hawaii Candy7777 Candy7777 sizi ocak grubunda bulamadım buraya geldim😂

Kızlar kanamam devam ediyordu. Doktordan geldim şimdi. Kist yok,polim,miyom vs yok. İki overinde gayet iyi. Rahmin temiz hiç bir problem yok dedi. İlk defa olduğu için normal karşılanır dedi 2. Ay 3. Ayda böyle olursa o zaman tekrar gel dedi. Ben gebelik düşünüyorum dedim doktor ilaç verecekti betama bakmadan vermek istemedi,baktık göremedik ama çok yeni bir şeyde olabilir dedi. Önce bakalım sonra ilacı al dedi. Tabi beta negatif. H hawaii Candy7777 Candy7777 sizi ocak grubunda bulamadım buraya geldim😂
Çok sevindim kuzum bir sorun olmamasına. Sen adetin kaçıncı günündesin ki beta baktı

Balım çok sevindim bir problem olmadığına hava değişiminden dolayı öyle bir karışmıştır. Ocak ayı da kapandı kuzu o yüzden ben bu ay sadece seyirci olarak katıldım,güzel haberleri alkışlıyıp mutlu oluyorum sorulara da kendimce cevap verilorum😅

Balım çok sevindim bir problem olmadığına hava değişiminden dolayı öyle bir karışmıştır. Ocak ayı da kapandı kuzu o yüzden ben bu ay sadece seyirci olarak katıldım,güzel haberleri alkışlıyıp mutlu oluyorum sorulara da kendimce cevap verilorum😅
Gerçekten Rabbim önce bize sağlık, sonra sağlıklı bebişler nasip etsin. İnşallah bende bu ay böyle biraz saldım kontrol doktor derken rahmimi dinlendireyim diyorum

X