🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım sen deyince aklıma geldi bak doğru sanki senin de başlarda fsh yüksekti de doktor menopoz demişti bilmem ne sanki dimi anlatmıştın sen nasıl düşürdün fsh ı benim de son tahlilimde 19 lh 13 mü ne çıktı e2 de düşük çıktı :KK43:( iki aydır yürüyüşünden tut vitaminlere ot mot ne duyup bulduysam gerşeyi kullandım ama ovu testi silikten öteye geçemedi 😔
Ayyy yeni gördüm kuzum kusura bakma anneler grubundan dolayı altta kalmış. Evet canım ben kanamam kesilmiyor diye gitmiştim çocuk fikri aklımda yoktu bakarken yumurtalarımın az oldugunu fark etti amh ve hormon tstleri istedi öylelikle ögrendim menopoz başlangıcımoldugumu fsh 19 küsür çıkıyordu hep e2 düşüktü lhde normaldi. Sonra öyle olunca olursa 3. Yapim dedim olmadı biliyorsun hemen 3 ay mfk kullandım 3 ay hayıt macunu ve propolis kullandım sonra ara verdim hayıta ona ara verince tekrar mfk yumurta kalitesi için athena aldım ek olarak adviktor aldım onun içerigindede hayıt var onlar bitmeden hamile kaldım kuzum adviktor muhteşem ürün içerigi çok güzel inositaller de var

İlk çocuğum da sorun yaşamadım sürpriz oldu ama ikincisini iki senedir çalışıyoruz bir kere kimyasal geçirdim iki sene önce betam 12ye kadar çıkıp düştü. Eşim bir ay önce sperm testi verdi normal geldi sonucları. Benim rahim filmi kaldı doktorun yönergelerine göre ama acılı diye cesaret edemedim. İncir havuc kürüne başladım bu ay 🙏 eğer bir iki ay daha fayda sağlayamazsam tüm cesaretimi toplayacağım film için çok teşekkür ederim bu arafa bilgilendirdiğin için ❤
Canım burda çogu arkadaşımız tüplere baktırdı ve acısız oldugunu söylediler çok kısa süren bir durum zaten çok hafif narkoz veriyorlar hiç hissetmiyorsun benimde ilk iki gebeligim hiç ugraşmadan oldu ama bunda çok bekledik allahım inşallah hiç birine gerek kalmadan bu ay mucizeni gerçekleştirsin tüm kalbimle duam hepinize 💗💗

Kizlar adetin 2 gunu test verdim sizce nasil
Fsh___4.94
Lh___7.77
Estradiol (E2)___64.8
Progesteron ___0.18
Tsh_____2.4
Serbest t3_____5.74
Serbest t4____14.5
Antimüllerien____1.6
CA 125_____32

Süper olur ya sanırım tasuyla mi karıştırdım o zaman birisi öyleydi ya 😂 3 kız kardeş çok güzel olur ya ben kız kardeşlerimi hiç kimseye değişmem 😂😍
2 kızım var kuzum bir kızım daha olacak inşallah saglıklı olsun da hiç önemli olmuyor onun tekmelerini hissettigin zaman 3 kız kardeş olacaklar ve kimseye ihtiyaçları olmıcak inşallah. Kim bilir belki bir tane daha yaparım bir tane de erkek olur belki düşünsene 3 tane görümcesi olur gelinin 😂😂😂😂😂😂

Ooooo Mervenur277 Mervenur277 hanımlar sahaya dönmüşler 😍😍😍 ve herkesleri toplamışlar ama haber vermek yok 😩😩
İnşAllah güzel haberlerin peş peşe geldiği çok verimli bir topik olur canlar
sevayd sevayd @imagination forever @melisaa93 @fnd_50 beyons beyons @Perlitik sizi seviyoreee ❤️❤️❤️
Ayy evet tasum hem de çok motive bir şekilde döndük😍 ay kurmicaktim topigi aslında anı oldu bebeim bide heyecanla falan uçtu aklımdan kusuruma bakma 😅🤓 herkesi tekrardan böyle gördüm ya çok mutluyummm 🫠

Ayyy yeni gördüm kuzum kusura bakma anneler grubundan dolayı altta kalmış. Evet canım ben kanamam kesilmiyor diye gitmiştim çocuk fikri aklımda yoktu bakarken yumurtalarımın az oldugunu fark etti amh ve hormon tstleri istedi öylelikle ögrendim menopoz başlangıcımoldugumu fsh 19 küsür çıkıyordu hep e2 düşüktü lhde normaldi. Sonra öyle olunca olursa 3. Yapim dedim olmadı biliyorsun hemen 3 ay mfk kullandım 3 ay hayıt macunu ve propolis kullandım sonra ara verdim hayıta ona ara verince tekrar mfk yumurta kalitesi için athena aldım ek olarak adviktor aldım onun içerigindede hayıt var onlar bitmeden hamile kaldım kuzum adviktor muhteşem ürün içerigi çok güzel inositaller de var
Canımsın ❤️ biliyorum canım farketmediğini popüler olunca insan çok mesaj oluyor bildirimler arasında kaynayabiliyor tabi 😎 tamam canım doğru hatırladım demekki benimde fsh 19 çıktı işte onu düşürmeye çalışıyorum ben de dediklerinin benzerlerini kullanıyorum inşallah faydası olur canım bana da 🙏❤️

Ben hormon testi yaptirdim ama acil sehir disina cikmam gerekti doktora gosteremedm
Sonra alıp yine gidebilirsin canım doktora göstermek için ya da artık iyi kötü herkes biliyor internette yazıyor en azından öyle değerlendir sınır dışı olan varsa bilip ona göre davranmak lazım

Kizlar adetin 2 gunu test verdim sizce nasil
Fsh___4.94
Lh___7.77
Estradiol (E2)___64.8
Progesteron ___0.18
Tsh_____2.4
Serbest t3_____5.74
Serbest t4____14.5
Antimüllerien____1.6
CA 125_____32
Amh normal ama pcos mu var canım sende
Bide t4 normal değerleri arasında mı yüksek mi sanki hipotroid mi oluyordu baksana referans aralığına bana yüksek göründü bayağı
bence geçte olsa illa gidip göster sonuçlarını doktora başka bir doktora gitsende olur gösteremedim hastaydım işim vardı falan bişey uydurursun

Sağol çok teşekkür ederim evet son çare cesaretimi toparlayıp filmi cektirmem lazım çok haklısın 💜🙏
Tatlım ben anestezi olmadan çektirdim alttan muayene gibi düşün bi alet yerleştiriyor ve ilaç sıkıyor ilaç verilince regl ağrısı gibi bi ağrı oluyor ve yavaş yavaş ağrı geçiyor bende çok korkuyordum ama bi an cesaret geldi 2 dk lik bir işlem sonrası yarim saat sonra normal haline dönüyorsun inan anesteziye bile gerek yok

Amh normal ama pcos mu var canım sende
Bide t4 normal değerleri arasında mı yüksek mi sanki hipotroid mi oluyordu baksana referans aralığına bana yüksek göründü bayağı
bence geçte olsa illa gidip göster sonuçlarını doktora başka bir doktora gitsende olur gösteremedim hastaydım işim vardı falan bişey uydurursun
Yani o sehire bidaha gidemeyecegim baska sehirde göstersem bakarminacaba 3 ay oldu

İyi akşamlar canlar nasılsınız ne var ne yok regl sancısı cekıyordum su saate kadar sabahtan beri kötüydüm şimdi biraz düzeldim gıbı oldu ne var ne yokk benim gib regl sancısı mağduru varmı??🥲🥲
Ben de dün ve bi önceki gün oldu daha regl olmadım ama bekliyorum çünkü ateşim düşmeye başladı.
Ocak reglini olmadan şubata yazıldım ihtimal sıfır gibi bişey olduğundan😁

X