🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Maşallah canım ben bılıyodum guzelce ılerleyecegınımaşallah..sen dınlenmeye guzel beslenmeye devam et sıkıca tutunsun sana mınnos..
Ay inşallah artarak devam eder. İnşallah en kısa zamanda hepimize selametle sağlıkla nasip olur. Sigara yi nasıl yapacağım bilmiyorum dünden beri yakıp iki yudumdan sonra atıyor um.. ama içmek nankörlük gibi geliyor kızmayın daha yapmayacağım inşallah. Duamda siniz.iyiki sizi tanıdım

Saol canım benımsigara işini halledersin sen bılınclı bir kadınsınben 10 sene sıgara ıcıp 3 yıl once aniden bırakmıs bırıyım emın ol herşey kafada bitiyor sen birazda stresten içmişindir bebısın sana tutundugunu idrak ettiğinde içmezsinkendını uzme yani zaman tanı kendıne..

İyi günler kızlar benimde bugün 7.gün iğneden sonra ağrılarım hala devam ediyor bu normalmi uyandığımda sanki adet olacakmışım gibi bı ağrıyla kalkıyorum

Niye ağladım şimdi ben bu mesaja öyle canım duam hepinizle ve sizi bırakmam buradayım daha hepinizden güzel haberler bekliyorum

Evet iğnenin ilk gününden itibaren sürekli kasılmalar kramplar gaz sancısı falan oluyor gebeliğe yorulabilecek çok fazla etkisi var.ben üç kere yaptım üçünde de nerdeyse bütün gebelik belirtilerini yaşadım ama tutan olmadı henüz.bu şekilde belirtiler hissedip hamile olanda çok tabi. Yani belirti aramamak lazım özellikle iğne yapıldıysa , çok yanıltıcı oluyor. İnşallah seninki gebelik belirtileridir

Çok teşekkür ederim canım bu benim ignede ilk denemem daha önce klomen denemistik o kist oldu 2ay ara verdik o yüzden biraz heyacan ve gerginlik var hayırlısı artık

Kızlar acilen cevap verin lütfen az önce aynı regl ağrısı oldu hatta dedimki eminim regl oldum umutsuzca gittim ped koymaya kahverengi akıntı geldi. İlk defa geldi başıma sanki belkide algıda seçicilik yapıyorum

Merhabalaaar
Ben aslında bu ay elendim ama takvimime göre şubat ay’ı için tekrar katılabiliyorum
Regl döngüm bu ay kısa sürdü, yani adetim iki gün erken geldi.
Şimdi kullandığım regl takvimi yumurtanın çatlama gününü de otomatikman 2 gün öne aldı ve regl döngümü kısalttı.
Böylelikle biraz aklım karıştı çünkü aslında regl döngüm 28 gün. Aplikasyon sırf bu ay sebebiyle 25 e düşürdü.
Sizde regl bitiminden kaç gün sonra yumurtlama gününüz?
Hem eski döngümü hem bu ayki döngümü dikkate alırsam her günü değerlendirmem gerekecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…