🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Yaa bebısm alemsınız10. Gunde cıkmazsa bıda cook zor gördüğüm örnekler hep böyleydi.yarın yıne son kez yapıcam.cıkmazsa yok demektır zaten
Benim döllenmiş yumurta 6 günde rahime yerleşti nerden biliyosun dersen aşılama yaptırmıştım ve 6 ci günde yerleşme kanamam olmuştu uani kuzum kimininki rahime geç yerlesebiliyor kırmızılar gelmedikçe hep ümit vardır burdan adetten bir iki gün önce negatif görüp adeti 2 3 gün geciktikten sonra idrar testinde pozitif görenleri okudum hayırlısı olsun inşallah hakkında

Bende o durumu yaşadım canım ama yinede testle takip ederdim sonuçta başımıza ne gelecek bilmiyoruz hakkında hayırlısı olsun canım

Yettım bebıslerımsabahkı daha bellıydı yok sanırım bugun 9. Gun.hayırlısı olsun sekerlerımtest oturunca degısıklık olursa yazarım
Aaaa bebişim tekrar test mi yaptın test perilerin gelmiş kuşum bunda bisey göremedim ama ilk idrar değil buna cok bel baglama sabah yap canım varsa illaki çıkacaktır

Kızlar bir şey soracağım benim aşılamanın 11. Günü çatlatma iğnesinin 13. Günü yani lekem oldu ertesi gün bir şey gelmedi sonra aşılamanın 14. Günü çatlatmanın 16. Günü normal adet olmaya başladım. Sizce adet günü başlangıcı hangisi

Merhaba arkadaşlar bişey soracağım. İki gün şeffaf akıntım oldu adetime 14 gün var bugün olmadı bir kere sabah oldu. Yumurtlama mı çatlamamı nasıl ayırt ediyorsunuz ve bugün hiç akıntı gelmedi değerlendirmem gerekirmi bugünüde

Kızlar bişey sormak istiyorum,benim karnimda garip bir his var ve kasıklarımda ağrı bir haftadır, reglime daha 7gun var acaba test yapsam çıkar mı
Bence en büyük belirti adet geçmesi gerçekten. Bu ay hiç yaşamadığım belirtiler yaşadım ve hamile değilim. Boşuna gebelik testi yapıp kendimi strese soktum. Bu sefer de acaba test yanlış olabilir mi gibi başka şeylerin araştırmasına giriyoruz boş yere. Kendimizi o kadar dinliyoruz ki normalde farketmediğimiz şeyleri bile belirti olarak algılıyoruz.

Dilerim ki hamilesinizdir. Ancak yine de adet gününüzün 2 gün geçmesini bekleyin derim en kesin sonuç o zaman belli olur

Lekelenme başladığında adet sayılıyor kuzu

Canım her kadında farklılık olabilir ama akıntı geldikten iki gün sonunda çatlama olabiliyor. Akıntı başladığında spermlerin içerde canlı kalabilmesini sağlıyor ama çatlama ve sonrasının da değerlendirmesi gerektiği söyleniyor.

Merhaba bugün regl günümdü henüz olmadım, bir tane prodoctor test yaptım, ilk 10 dkda çıkmayınca kenara koydum sonra 1 saat sonra baktıgımda test bu şekildeydi, bu testin hassasiyeti nedir acaba? 2 saat sonra da daha koyu oldu.. ne düşünüyorsunuz?

Eklentiler

• 20C3C801-F59A-4259-921F-32FD64565713.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG_1180.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 112
Prodoctor geç çıkarıyor muhtemelen beta düşüktür. Yrn tekrar yapın bakalım hemen kızaracak mı

Yettım bebıslerımsabahkı daha bellıydı yok sanırım bugun 9. Gun.hayırlısı olsun sekerlerımtest oturunca degısıklık olursa yazarım
Canımmm bat ikimizin aynıydı sanırım sen neden böyle erkenden başladın teste benim yumurtlama erken oldu bat öne geldi yarın yumurtlamamın 14. Günü ama test yapmayı düşünmüyorum regl gelmemeye devam ederse 19 Şubat gibi yapmayı planlıyorum çünkü geçen ay 7 gün geciktim ilk kez ve sonu hüsran oldu maalesef.. bu ay nasip olmuş olsun hepimize

Canımmm maşallah bence bunda var yarın kan ver olur mu bizimle de paylaş ilk hamişimiz sensin galiba peşinden de geliriz inşallah hemencecik

Yani bilemiyorum doğru olur mu çünkü bi saat içinde ne zaman çıktığını görmedim.. ilk on dk kesin yoktu ama baktım çünkü genelde bu markaya yanlış pozitif demişler ondan da güvenemedim, hayırlısı yarın kan yaptıramıycam ama şüpheli oldugu için test tekrarı yapıcam

Canım ben ilk gebeliğimi o marka testle öğrendim. Yarım saat sonra kızardı. 4 saat sonra tam kızardı. Betam 50ydi yani bence geliyor gelmekte olan

Kuruma çizgisi gibi değil muhtemelen hemen çıkmaya başlamış bu bence gebelik var hayırlı olsun

Merhaba kızlar günaydın. Toplu test günüydü bugün Sabahı zor ettim ve dün aldığım iki testi bu sabah kullandım.
Bana silik çizgi var gibi geldi ama siz görebileceksiniz misiniz acaba

Prodoctor 5. Dk-artımed 3. Dk fotoğrafları

Elimde predıctor hızlı test kaldı. Onu da yarın sabah yapayım dedim

Eklentiler

• IMG_1011.jpeg
    51,4 KB · Görüntüleme: 96
  • IMG_1010.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 98
  • IMG_1009.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG_1008.jpeg
    40,4 KB · Görüntüleme: 99
Bence hamilesin canim cok yeni daha hayirli olsun saglicakla koyulassin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…