🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Günaydınnn
Ben de katıldım aranıza
Topic şans getirsin hepimize
Beklemek çok sıkıcı daha 1 hafta var adetime

Hayırlı olsun bende gördüm kuzum

Gözün aydın bebişimhamişssin yuppiii

Silik değil canım baya bildiğin var sağlıkla ilerlesin

Buda benim testim kızlar benim ağrılarımda başladı erken bile gelebilir regl imagination forever O _okyanus sevayd
Bende yaptım sabah negatıf bebegım.burdan donmez artık bende pazartesı beklıyorum batımı.olsun hayırlısı olsun can sıkmak yok bugun cumartesı bak şööyle güzel bi kahvaltı sonra bi yürüyüş bi arkadasımızla cıkalım kahve fln ıcelım,havamız degıssın.yenı aya bakacaz artık,bı ay daha beraberız ınsallah sonra olmazsa ben bıraz ara vercem herseye,sonra bı hsg cekılcem ınsallah.güzel bi gün olsun bız mınnos tatlıs kızlar ıcın

Ay canım ne güzel söyledin ama bizim burda kâr kış hiç gezilecek yürüyüş yapılacak bi hava değil doğuda en soğukları yaşıyoruz bugün guzel bir kahvaltı sonra temizlik falan kahve mi de eşim olmazsa yanlız içerim artık

Silik değil canım baya bildiğin var sağlıkla ilerlesin
Gözün aydın bebişimhamişssin yuppiii
Teşekkür ederim kızlar. En en en kısa zamanda güzel haberler alalım inşallah sizden de

Bana da inşallah devamının gelmesi ve sağlıkla tamamlamak nasip olur.

Geç olsun güç olmasın. En büyük duam bu.. Kolaylıkla hamile kalmak büyük nimet ama devamını getirebilmek çok çok çok daha büyük nimet.

Evde leslie ile çok yürümüştüm zamanında. Olmaz mı öyle bir şey

Merhaba canım pozıtıf testın hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah Bize tüyo verirmişın gebelik belirtilerin varmıydı hangi günlerı degerlendırdınız? Bide ilk gebeliğin mi olacak

Hayırlı olsn canm sağlıkla kolaylikla kucağına almayı nasip etsin

Canım çok çok teşekkür ederim Amin inşallah

Allahım isteyen herkese nasip etsin, herkesle birlikte bana da nasip etsin inşallah Bu grubu komple ekim annelerinde görelim inşallah
Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsın ınsallah

Kızlar günaydın testim prodoctor 5. Dk bir çizgi var gibi

Eklentiler

• IMG_0633.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…