🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Herkese Merhaba; ovulasyon testi ile yumurtlama günü hesaplaması yapıyordum.Sizinlede paylaşmak istedim 15 ve 16. günlerde hep aynı zamanda yumurtlama görülmektedir.Yarın 16. Gün ve pik olur diye düşünüyorum.Sabah testi tekrarlayacağım.Öncesinde tecrübeli olanların tavsiyesine ihtiyacım var.Şunu bunu yapsaydın diyebileceğiniz var ise beni çok mutlu edersiniz.Çok teşekkürler..(ovulasyon kaset test bir gebe günlükten)

Eklentiler

• IMG_1207.jpeg
    IMG_1207.jpeg
    174,9 KB · Görüntüleme: 71
Yettım bebıslerım☺️sabahkı daha bellıydı yok sanırım bugun 9. Gun.hayırlısı olsun sekerlerım😘❤️test oturunca degısıklık olursa yazarım

Eklentiler

• IMG_2986.jpeg
    IMG_2986.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_2989.jpeg
    IMG_2989.jpeg
    37,9 KB · Görüntüleme: 65
Yaa bebısm alemsınız🥰10. Gunde cıkmazsa bıda cook zor gördüğüm örnekler hep böyleydi.yarın yıne son kez yapıcam.cıkmazsa yok demektır zaten
Kuzu o kişiden kişiye değişir onun standartı yok. Rahime yerleşmesi başkasının erken seninki geç olabilir. Rahme yerleşmeden de beta salgılanmaz. Regl gelene kadar hep bir umut vardır

Benım ekonomık özgürlüğüm ondan daha yuksek kuzucum😂o babasıyla calısıyor ben kendım üst sevıye bı fınans danısmanıyım.tamamen kendı rızamla duruyorum yanı☺️yok canım nıye yanlıs anlayım burda zaten dertlesıyoruz,ne guzel benı dusunup soyluyorsun sende😊kendıne cekıduzen vermezsede eve çalısan almak zorunda kalır o zaman☺️ya herru ya merruyum sadece bebiş istiyorum artık gelsinde hayatımın o evresine gecıs yapayım artık💃💃💃
tebrik ediyorum kendine güvenen güçlü bir anne olacaksın👏👏 inşallah Rabbim gönlüne göre versin canım

X