🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Günaydınnn 🌸
Ben de katıldım aranıza
Topic şans getirsin hepimize 🙏
Beklemek çok sıkıcı daha 1 hafta var adetime 😂

Merhaba kızlar günaydın. Toplu test günüydü bugün 🤗 Sabahı zor ettim ve dün aldığım iki testi bu sabah kullandım.
Bana silik çizgi var gibi geldi ama siz görebileceksiniz misiniz acaba 🙏🏻

Prodoctor 5. Dk-artımed 3. Dk fotoğrafları

Elimde predıctor hızlı test kaldı. Onu da yarın sabah yapayım dedim
Hayırlı olsun bende gördüm kuzum😍

Merhaba kızlar günaydın. Toplu test günüydü bugün 🤗 Sabahı zor ettim ve dün aldığım iki testi bu sabah kullandım.

Gözün aydın bebişim🧿🙏🥰hamişssin yuppiii💃💃💃

Silik değil canım baya bildiğin var sağlıkla ilerlesin🙏

Eklentiler

• 20240203_080652.jpg
    20240203_080652.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 99
Buda benim testim kızlar benim ağrılarımda başladı erken bile gelebilir regl imagination forever imagination forever O _okyanus sevayd sevayd
Bende yaptım sabah negatıf bebegım.burdan donmez artık bende pazartesı beklıyorum batımı.olsun hayırlısı olsun can sıkmak yok bugun cumartesı bak şööyle güzel bi kahvaltı sonra bi yürüyüş bi arkadasımızla cıkalım kahve fln ıcelım,havamız degıssın.yenı aya bakacaz artık,bı ay daha beraberız ınsallah sonra olmazsa ben bıraz ara vercem herseye,sonra bı hsg cekılcem ınsallah.güzel bi gün olsun bız mınnos tatlıs kızlar ıcın🥰😘❤️

Bende yaptım sabah negatıf bebegım.burdan donmez artık bende pazartesı beklıyorum batımı.olsun hayırlısı olsun can sıkmak yok bugun cumartesı bak şööyle güzel bi kahvaltı sonra bi yürüyüş bi arkadasımızla cıkalım kahve fln ıcelım,havamız degıssın.yenı aya bakacaz artık,bı ay daha beraberız ınsallah sonra olmazsa ben bıraz ara vercem herseye,sonra bı hsg cekılcem ınsallah.güzel bi gün olsun bız mınnos tatlıs kızlar ıcın🥰😘❤️
Ay canım ne güzel söyledin ama bizim burda kâr kış hiç gezilecek yürüyüş yapılacak bi hava değil doğuda en soğukları yaşıyoruz bugün guzel bir kahvaltı sonra temizlik falan kahve mi de eşim olmazsa yanlız içerim artık 😘🙏

Silik değil canım baya bildiğin var sağlıkla ilerlesin🙏
Gözün aydın bebişim🧿🙏🥰hamişssin yuppiii💃💃💃
Teşekkür ederim kızlar. En en en kısa zamanda güzel haberler alalım inşallah sizden de 🙏🏻

Bana da inşallah devamının gelmesi ve sağlıkla tamamlamak nasip olur. 🙏🏻

Geç olsun güç olmasın. En büyük duam bu.. Kolaylıkla hamile kalmak büyük nimet ama devamını getirebilmek çok çok çok daha büyük nimet.

Ay canım ne güzel söyledin ama bizim burda kâr kış hiç gezilecek yürüyüş yapılacak bi hava değil doğuda en soğukları yaşıyoruz bugün guzel bir kahvaltı sonra temizlik falan kahve mi de eşim olmazsa yanlız içerim artık 😘🙏
Evde leslie ile çok yürümüştüm zamanında. Olmaz mı öyle bir şey 🙈

Merhaba bugün regl günümdü henüz olmadım, bir tane prodoctor test yaptım, ilk 10 dkda çıkmayınca kenara koydum sonra 1 saat sonra baktıgımda test bu şekildeydi, bu testin hassasiyeti nedir acaba? 2 saat sonra da daha koyu oldu.. ne düşünüyorsunuz?
Merhaba canım pozıtıf testın hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah ☺️Bize tüyo verirmişın gebelik belirtilerin varmıydı hangi günlerı degerlendırdınız? 😇😇Bide ilk gebeliğin mi olacak

Hayırlı olsn canm sağlıkla kolaylikla kucağına almayı nasip etsin🙏

Canım çok çok teşekkür ederim 🙏🏻 Amin inşallah 🙏🏻

Allahım isteyen herkese nasip etsin, herkesle birlikte bana da nasip etsin inşallah 🙏🏻 Bu grubu komple ekim annelerinde görelim inşallah 🙏🏻
Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsın ınsallah😍😍

Kızlar günaydın testim prodoctor 5. Dk bir çizgi var gibi

Eklentiler

• IMG_0633.jpeg
    IMG_0633.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 91
X