🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım ya inşallah en kısa zamanda nasip olur . Benim kızım 4 yaşına girecek, onun için çok istiyorum ama hemen olur mu bilmiyorum. Benim de farklı sıkıntılarm oluyor, eşimle aram kötü bu ara hatta yeterince değerlendiremedik de bu ayı ama bilmiyorum bakalım.

Kızlarrrr bana yine test perileri geldi. Sat 5 ocak Bat 4 ocak 31 günde 1 regl oluyorum. bugün döngünün 29. günü.
Eşimle bu ay biraya gelemedik. 19-21-24-29-30 ocakta bi araya gelebildik. Yani bi ihtimal olduysa 19-21-24 döngünün 15.17.20. günleriydi ben genelde 17.20. gün arası yumurtluyorum. Sizce test yapsam varsa bi şeyler çıkar mı ya allahım bu test yapma arzusu....

bata zaten 2 günün kalmış canım yap bence varsa çıkacaktır

canım ıyı artmış demekki iki günde bir kan vereceksin artış ıyı diye mi dün vermiştin bide yarın vermen lazım ama hafta sonu giriyor aynı yerden verki artışı görebilesin pazartesi verirsin
Yok canım şimdi şöyle Çarşamba günü aşılamanın 13. Günü idi normalde testi Perşembe yap dedi hemşire. Ben Çarşamba kan verdim tiroid için onu da söyledim Beta HCG de istedik. Sonra değer 10 çıktı hemşire yi aradim. Dedi cuma yine ver yani aşılamanın 15. Günü bu sabah verdim 18.6 çıktı. Hemşire olumlu konuşmadı. Arada bir değer gebesin diyemem dedi. Ptesi yine ver dedi . Bu arada dün bayağı kanamam oldu progestan iki katına çıktı kanama azaldı ama bitmedi

Teşekkür ederim ama hemşire ile görüştüm artış oranı biraz düşük dedi. Olumlu konuşmadı
Canım o hıc bellı olmaz.sen ıse fln gıtme ızın al evınde yat dınlen ve bolca avokado ıspanak cevız fln ye.bol progesteon ıceren seyler tüket,sana tutuncak ben ınanıyorum

Canım dediğin gibi çok parlak görünmüyor artış aslında ama Allah büyük kanaman kesildiğinde tutunmaya devam edecek şuan tutunma çabasında herhalde . Çok örnek var öyle başta düşük olup ya da düşüp sonradan yükselen, inşallah bu günden itibaren çatır çatır yükselir değerin çok güzel sağlıkla tutunup gelişir dinlenmeye moralini yüksek tutmaya çalış

İnşallah Allah razı olsun inşallah öyle olur. İsteyen herkese en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah

Canım o hıc bellı olmaz.sen ıse fln gıtme ızın al evınde yat dınlen ve bolca avokado ıspanak cevız fln ye.bol progesteon ıceren seyler tüket,sana tutuncak ben ınanıyorum
İnşallah öyle olur. Sübhanallah dün canım nasıl ıspanak çekti eşim e söyledim hemen yaptı. Demek vücudun neye ihtiyacı varsa onu istiyor.insallah tutunur hayırlı ise. Ve değilse zaten Allah herşeyden haberdar olan habir dir. İçimizdeki umudu sevinci o bilir. Bize en hayırlı şekilde nasip etsin inşallah

İlk zaman benimde öyleydi eşimle aram doğru dürüst değerlendirmemiştim. Açıkçası evlilik ilerlerdikçe birliktelikte çok sık olamayabiliyor en azından bizde öyle. O yüzden ara vermemek lazım da işte ne bileceksin gönlüne göre olsun kuzum haberdar et bizleri de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…