🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

ateşim düştü kuşum bugün 36.40 oldu benimki negatif artık burdan dönmez imagination forever
Şimdiden hazırlıklarını yap o zaman avokadolar,vıtamınler,ballar,incirler,mıgrostan ham bal propolıs arı sutude al beeo nun.hepsını yıceez hapur hupur bu ayyürüyüşte yapcaz herhun yarım saat,en kotu evin içinde yuruycez soguk fln olursa.anlasmalarımız bunlar

migrosta varmı bilmiyodum eczaneden almıştım aylar önce cok pahalıydı bakayım oraya bu ay içimden hiç bişeyde yapasım yok ama ruh halim değişebilir tabiki

Ya bütün şokları yaşadım yine bir anda. Yordu bu testler çok yordu. Neyse adet olayım soluğu doktorda alacağız artık aşılama tüp bebek ne gerekiyorsa başlamak istiyorum
Hayırlısı olsun İnşAllah canım benim Rabbimin verdiğinde de hayır vardır vermediğinde de. Bu ay hayırlı değilmiş demek ki. Umudumuzu kaybetmeyelim nasip diğer aylarda İnşAllah

Kızlar Hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. İçimi kış tutayım diyorum ama olmuyor Normalde ben regl olacağım zaman bir hafta önceden göğüs ağrım başlar. Yani %100 acır. İlk defa dokunuyorum dokunuyorum acımıyor

İnsanlar göğüs ağrım var hamile miyim der bende göğüs ağrım yok hamile miyim acaba diyorum.

durumumuz kesinleşsin ona göre mart grubu degilde kendi grubumuzu mu kursak hamile kalana kadar devam ederiz ordan

Bende 38 kuzum ya 39 olacağım temmuzda bende uğraşıyorum bir yılı geçti hemen olacak diye ama malesef olmadı yaş hariç tüm değerlerimiz normal senin bu ay olursa umut olursun bizlere
Tabi ki hemen olacak diye bişey yok ama ben kasıklarımda ağrı hissediyorum, bir de karnimda garip bir his. Yoksa adetime var daha, inşallah hepimizin en kısa zamanda güzel olur

durumumuz kesinleşsin ona göre mart grubu degilde kendi grubumuzu mu kursak hamile kalana kadar devam ederiz ordan
Evet canım geçen sene ilk girdiğimde görmüştüm öyle hatta, gruplardan sıkılmış kızlar birlikte topic açmışlardı canım kızlar diye mi neydi hatta içinde hamile de vardı hala gebe olmaya çalışan da çok güzel arkadaşlıkları vardı epey takip etmiştim onları da biz de kuralım valla.
imagination forever bebeğim inşallah inşallah hamile çıkarsın bu ay inşallah ama sen yine de açan olmazsa kur bize de uğur getir diye geçiyor içimden hep ne bileyim

Tabi ki hemen olacak diye bişey yok ama ben kasıklarımda ağrı hissediyorum, bir de karnimda garip bir his. Yoksa adetime var daha, inşallah hepimizin en kısa zamanda güzel olur
Bir yılı geçti hiç olmayan hisleri hissettim canım hatta geçen yaz adetim bile gecikti ilk defa kesin hamileyim dedim kasıklarımdaki pıt pıtlar hala var ama yok kimyasal bile gebelik oluşmadı. eğer iki çocuk arasında fazla zaman bırakmadıysanız bakarsınız olur ben 6 yıl bıraktım. arkadaşım 40 yaşında doğum yaptı korunmayı bıraktığı ilk ay hamile kaldı. Olmaz diye bir şey yok ama zamanla erkeklere de sıkıntılar çıkıyormuş bende korunmayı bıraktığım an hemen hamile kalırım diye düşünmüştüm ben artık çok umutsuzluğa kapıldım. Doğal yolla olmayacak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…