🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Evet canım geçen sene ilk girdiğimde görmüştüm öyle hatta, gruplardan sıkılmış kızlar birlikte topic açmışlardı canım kızlar diye mi neydi hatta içinde hamile de vardı hala gebe olmaya çalışan da çok güzel arkadaşlıkları vardı epey takip etmiştim onları da 😂😂 biz de kuralım valla.
imagination forever imagination forever bebeğim inşallah inşallah hamile çıkarsın bu ay inşallah ama sen yine de açan olmazsa kur bize de uğur getir diye geçiyor içimden hep ne bileyim 🤪
sende durumlar nasıl çatlamayı gördün degilmi

sende durumlar nasıl çatlamayı gördün degilmi
Gördüm canım gördüm şimdi sözde luteal fazdayım😂 ateşim de gün gün 0,1 derece arta arta çıktı normalde direkt çıkardı bu defa adım adım merdiven oldu dur göstereyim bak minnoş tablomu😂😂

Eklentiler

• IMG_6642.jpeg
    IMG_6642.jpeg
    151,8 KB · Görüntüleme: 32
Ayy dayanamadım bugunde yaptım😄yarında yapcam ama tabıkı.hafıf golge cıktı yapar yapmaz ama testın kendı cızgısı bu.daha oncekı tecrubelerıme dayanarak soyluyorum🥰haydıı bakalım yarını heycanla beklıyorum,yarın cıkmazsa yoktur. beyons beyons sevayd sevayd Mervenur277 Mervenur277 O _okyanus ve dıger canlar
Ay gene elim ayağım dolaştı etiketi görünce 😀 canm hiç belli olmaz çizgi çıkartan test bir bakmışsin bu defa gercek çizgi çıkarmış 😊 yarınki test nasılsın olacak bakalm tatlım

Evet canım geçen sene ilk girdiğimde görmüştüm öyle hatta, gruplardan sıkılmış kızlar birlikte topic açmışlardı canım kızlar diye mi neydi hatta içinde hamile de vardı hala gebe olmaya çalışan da çok güzel arkadaşlıkları vardı epey takip etmiştim onları da 😂😂 biz de kuralım valla.
imagination forever imagination forever bebeğim inşallah inşallah hamile çıkarsın bu ay inşallah ama sen yine de açan olmazsa kur bize de uğur getir diye geçiyor içimden hep ne bileyim 🤪
Açacam bebegım bu haftasonu🥰❤️❤️ordan devam ederız.haftasonu bulusmak dılegıyle🥰 beyons beyons

Yok canlarım buna hiç aldanmam çünkü bundan daha havalı ateş tablolarımda oldu 😂😂 36,8 lerde sürekli durup son gün 36,6 oluyor adet gece geliyor sabah ta 36,4 gibi oluyor o kadar ezbere gidiyor artık yani 😂😂
biz yinede umutluyuz bu ay pik gördün kuzum onuda hesap ediyoruz 😍

X