🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

aaaaa canım umutlandırmak istemem ama var bence ya bildiğin pembe çıkmış :) nasıl değerlendirdin bu ayı ne yaptın hemen anlatıyorsun ahah
Yaaa bende pek umutlanmak istemiyorum sonra üzülürüm diye ama baya bel kasık ağrım oldu bide arada gögüslerim sızlıyor dedim acaba mı dayanamadım yaptım bi test benim olursa ikinci çocuğum olacak bu ama kızım çok zor olmuştu 4 yıl uğraşmıştık. Bu ay ekstra hiçbir şey yapmadık hatta sadece iki kez birlikte olduk

Kuzum ilk gebelikte de benzer belirtiler oldumu peki? Ben hep ilk gebeliktekı belırtılerı kovalıyorum ama hiç olmadı daha ilk gebelikteki belirtiler bende.

Evett kızımda da kasıklarım da ağrı olmuştu. Şuan resmen regl olcakmış gibi bel ağrım oluyor normalde regli olacağım gün bel ağrım oluyor sadece

Kızlar freely kaset test aldım içi mavi yerine beyaz çıktı yalancı pozitif çıkartmıyor dimi ? Bilgisi olan var mı ? Umarım mavi kadar iyidir

Canım beyaz çizgi çıkmış başka bi marka test yapsan sanki çıkacak gibi

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah böyle beklemekte zor aslında erken öğrenmekte bi yandan kötü oluyor ben kızımdan önce 3 kez kimyasal gebelik geçirmiştim reglim düzenli olduğu için hemen farkediyorum kanda hep 30-40 değerleri görmüştüm sonra düşmüştü değerlerim o yüzden reglimin geçmesini beklemem lazım ama bekleyemiyoruz iştee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…