🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

IMG20240201153156.jpg
IMG20240201153207.jpg

imagination forever imagination forever beyons beyons O _okyanus

canm ilk testte sanki görüyor gibiyim senin görmen daha önemli fotoda çıkmayabilir
Bnde görüyorum da kuzum az daha belirgin olmadan inanmam zaten eşim diyor ki çıksa da çıkmasa da içimiz rahat olsun yarın gidip kan verelim ben gitmeden önce öğrenelim diyor az da olsa çıkar kanda herhalde

Öyle haklısın. Adet kanı biraz daha yoğun olur bu bildiğin açık kırmızı.
Canım geçmiş olsun kaç haftalık hamilesin benimde 5. Ve 8. Haftamda baya yoğun bacağımdan akacak şekilde kanamam olmuştu hatta sancım oldu baya pıhtı geldi doktorlar düşük olacak gözüyle bakmıştı iğne ilaç derken sürekli yatıp dinlendim çok şükür sağlıkla ilerledi sonra inşallah seninde sağlıkla ilerler 🤲

Canım geçmiş olsun kaç haftalık hamilesin benimde 5. Ve 8. Haftamda baya yoğun bacağımdan akacak şekilde kanamam olmuştu hatta sancım oldu baya pıhtı geldi doktorlar düşük olacak gözüyle bakmıştı iğne ilaç derken sürekli yatıp dinlendim çok şükür sağlıkla ilerledi sonra inşallah seninde sağlıkla ilerler 🤲
Allah razı olsun. Benim aşılama yaptırdım bugün test günüydü değerim 10 ama kanama başladı doktor da progestan başladı yarın yine kan vereceğim bakalım

X