🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Ayy pelvik rahatsızlık dedıgımız şey mevcut suanda bende.sık wc.akıntı(hatta çok az çamasırıma kahve leke gelmıs).enfeksıyon fln yok ama asayıs berkemal ondan emınım😄bu yuzdende herzamankı gıbı ümitlendim şuandaaaa🫣🥲iflah olmam Allahımmm kendıme gülüyorum şuanda☺️ @beyons O _okyanus
Her etiketlemede kalbimin çarpması 😍 benm umudum var senden canim sen yok desende
Dedigim gibi iflah olmaz anne adaylariyiz 😅

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT S.
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 4 Ocak1 Şubat 🩸
K Keskeolsa 1 Ocak1 Şubat
@cans161 Ocak1 Şubat
@mrstroisy31 Ocak1 Şubat
@degisimdonusum4 Ocak2 Şubat
@sirius 822 Şubat
@yanasip5211 Ocak2 Şubat
@astralseyahat2 Ocak2 Şubat
@nilanka569810 Ocak2 Şubat🩸
@ecemlhn6 Ocak3 Şubat
@iamarwen8 Ocak3 Şubat
@lila0048 Ocak4 Şubat
@nurumik3 Ocak4 Şubat
@burdabikiz11 Ocak4 Şubat
@arwen4210 Ocak4 Şubat
@Eymennnannesi4 Şubat
@beyons9 Ocak5 Şubat
@uniq129 Ocak5 Şubat
@incirlikekim5 Ocak5 Şubat
@eflaak9 Ocak5 Şubat
@Anjelique949 Ocak5 Şubat
@Yesmar Yesmarr6 Ocak6 Şubat
@zesamu9313 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
@blackkdahlia11 Ocak6 Şubat
@itsnotabigdeal7 Ocak6 Şubat
@ruzgarr189 Ocak6 Şubat
@Minnos285 Ocak6 Şubat
@1fafeyla9 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat
@Bahar esinti10 Ocak7 Şubat
@hemsirebiri7 Ocak7 Şubat
@Esra080610 Ocak7 Şubat
@Hayat su10 Ocak7 Şubat
@Askkadiniii12 Ocak7 Şubat
@kelebek_vadisi3 Ocak7 Şubat
@Eleni112 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
@bademlicikolata12 Ocak8 Şubat
mucizelerbenibulur mucizelerbenibulur 8 Ocak
@tufiberry9 Ocak9 Şubat
@namuzmr13 Ocak9 Şubat
@Bebikoo13 Ocak10 Şubat
@Nogaa6 Ocak10 Şubat
@rabianizzz12 Ocak10 Şubat
@Yaseminnn3513 Ocak10 Şubat
@Perlitik13 Ocak11 Şubat
@misshaa11 Ocak11 Şubat
@brcubrcu010113 Ocak12 Şubat
@laylsari12 Ocak12 Şubat
@sbkt8616 Ocak12 Şubat
@sevayd17 Ocak14 Şubat
@Elma_armut15 Ocak14 Şubat
@yesilruyaa17 Ocak14 Şubat
@bestemilka10 Ocak16 Şubat
@Numi Nata20 Ocak16 Şubat
@sundy9419 Ocak17 Şubat
@berrawst18 Ocak18 Şubat
@sundy9421 Ocak20 Şubat
@Minaa9525 Ocak21 Şubat
@OLENA MIRA25 Ocak25 Şubat
@orchagoci25 Ocak27 Şubat
ParlayanGece ParlayanGece 27 Ocak27 Şubat
@Fatoss0630 Ocak27 Şubat
Candy7777 Candy7777 31 Ocak28 Şubat
K Keskeolsa 31 Ocak28 Şubat
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 31 Ocak28 Şubat
@kuence29 Ocak29 Şubat
@kirmizi puantiye
Canimm benim sat 10ocak bat 8 Ocak 🍀 düzeltir misin
1706807654038.png

Tamam kız yapıyorum😆ben bir hafta yapar bırakırım
Herkese selam 🤗 konularda gezinirken gördüm. Belki faydam olur diye yazmak istedimm. Şuan sağlıkla kucağıma almak nasip olsun 8 haftalık hamişim. 😘Umarım darısı tum bekleyenlere olsun. 35 yasindayim ilk gebeliğim olacak. 1 yıldır deniyoduk fakat olmamışti. Aralık ayinda son regl bittikten 3 gün sonra soğan suyuna başladım. sabah ve akşam aç karnina 15 gün ılık olarak tükettim. Veee bi baktım hamileyim. Tabi önce Allah'ın izniyle sonra bilmiyorum çok fazla enerji yuklemesiyle soğan suyuna oldu😁 O yüzden denemekten vazgeçmeyin🤗🤗

Farkediyormus cnm. Anestezisiz ağrılı oluyor diyorlar hele ki kapalılık söz konusu olunca açmak için epey uğraşılıyormus. Özel de dediğin gibi uçmuş. Benim HGS işlemi bittikten sonra adet sancısı gibi ağrı oldu bir iki gün..ama 3 gün kanamam oldu. Sanırım fazla kurcaladilar beni🤪🤪🤪😜
Ya bide kuzenimden dudyum ben yeni konuştuk hatta uyanık olursan o an duyduğun acıdan hareket etsen geri cekilsen film de düzgün çıkmıyormuş o yüzden 5 dk da olsa uyutup çekelim demiş ona da dr u o zamanlar baya oldu tabi hahhaha güldürdün beni allah da seni güldürsün inşallah emi 😂😂😂 tez zamanda sonuclarına ulaş o kurcuklamaya göre inşallahhh😍😍😍

Herkese selam 🤗 konularda gezinirken gördüm. Belki faydam olur diye yazmak istedimm. Şuan sağlıkla kucağıma almak nasip olsun 8 haftalık hamişim. 😘Umarım darısı tum bekleyenlere olsun. 35 yasindayim ilk gebeliğim olacak. 1 yıldır deniyoduk fakat olmamışti. Aralık ayinda son regl bittikten 3 gün sonra soğan suyuna başladım. sabah ve akşam aç karnina 15 gün ılık olarak tükettim. Veee bi baktım hamileyim. Tabi önce Allah'ın izniyle sonra bilmiyorum çok fazla enerji yuklemesiyle soğan suyuna oldu😁 O yüzden denemekten vazgeçmeyin🤗🤗
Şuan regli dönemim olup bu yazıyı görmem 😂😂😂😂😂

Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım ❤❤❤ tarifi detaylı yazabilir misiniz

Kızlar bişey sormak istiyorum,benim karnimda garip bir his var ve kasıklarımda ağrı bir haftadır, reglime daha 7gun var acaba test yapsam çıkar mı

Ya bide kuzenimden dudyum ben yeni konuştuk hatta uyanık olursan o an duyduğun acıdan hareket etsen geri cekilsen film de düzgün çıkmıyormuş o yüzden 5 dk da olsa uyutup çekelim demiş ona da dr u o zamanlar baya oldu tabi hahhaha güldürdün beni allah da seni güldürsün inşallah emi 😂😂😂 tez zamanda sonuclarına ulaş o kurcuklamaya göre inşallahhh😍😍😍
Aynen canım o kadar kurcalamaya karıştırmaya bebiş gelmesi lazım zaten. 🤪😜 Şaka bı yana Allah çabamizi görsün gönlümüze göre versin inşallah tez zamanda en kolaylikla 🙏🙏

Şuan regli dönemim olup bu yazıyı görmem 😂😂😂😂😂
Sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allahım ❤❤❤ tarifi detaylı yazabilir misiniz
Umarım bi işarettir o halde😁 çok teşekkürler amin ins darısı size olsun🙏 Ben 1 buçuk su bardağı suyu kaynadıktan sonra soyulmuş orta boy soğanı 4 e bölüp içine attım ve 5 dk kaynattm. Ilık olarak tükettim aç karnina. Ama eğer mideniz hassassa burda bu konuda forum acilmisti ona göre tuketebilirsiniz🤗

Kızlar bişey sormak istiyorum,benim karnimda garip bir his var ve kasıklarımda ağrı bir haftadır, reglime daha 7gun var acaba test yapsam çıkar mı
Benim sol yanımda hep kıpırdama olur gaz sancım vs eğer sizde her ay bu tarz şeyler yaşamıyorsanız eğer yumurtlama zamanı döllenme olduysa erken gebelikte çıkar bence

Gerçekten mi ay bir de onunla uğraşmayalım ya. Adetiniz mi gecikti nasıl anladınız
Burada arkadaşlar şahit. Baya gecikti. 18 inde beklerken 27 sınde oldum ve hala kanama oluyor. Arada siyah pıhtılar atıyor. Vücut atmaya çalışıyor sanırım ama kanama insanı strese sokuyor

X