🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Canım ben baktırdım progesterone bakılıyor yumurtanın 7. Günü sence nasıl? 21.01 için yaptırdım
Evet canım saglıklı catmıs masallah❤️sen ne yap bılıyomusun yumurta kalıtelestırıco ne varsa yap,gıdalarına dıkkat et yuruyus bıtamın avokado fln.catlamada sorun yok cunku

Değerler tam nedir bilmiyorum canm ama 10 iyi sanirm yani yumurtan kaliteli çatlamış oluyor imagination forever imagination forever beyons beyons sevayd sevayd Daha iyi bilirler
Canım ben baktırdım progesterone bakılıyor yumurtanın 7. Günü sence nasıl? 21.01 için yaptırdım
Aynen öyle canım 10 üzeri ise o ay yumurtlama oldupunu gösteriyor değer .ama sağlıklıdır değildir tutmuştur tutmamıştır o açıdan fikir veremez

Ooo sabah test yapacak baska kımse varmı beyons beyons bızden baskaa😂😂 ayy bugun gogsum agrıyor akıntı var yıne,bence bunun nedenı progesyron adet olcagımız hafta iyce yukselıyor ya ondan bence.ama tabıkı gel bunu benım mınnos gonlume anlat hahahah😂😂
Yarın Sabah test mi yapıyorsunuz 🤗

Bugün eczaneye gitmemek için çok zor tuttum kendimi ..

Hanımlar merhaba, ben dün beta verdim 0.13 çıktı. Bugün de pembemsi akıntı gibi bir şey gördüm peçeteye gelen. Eğer yerleşme kanaması olmuş olsaydı betam daha yüksek çıkardı değil mi?

Kızlar selam birşey görüyormusunuz ben göremedim de teyit edeyim dedim😂

Eklentiler

• IMG_4973.jpeg
    IMG_4973.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 48
X