🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Testler evet stres yapıyor malesef. Bizde de durum böyleydi de ben değişik bi şeyler deniyorum. Kıyafetler süslenmeler şimdilik bu iş görüyo tavsiye ederim

Ben bu ay çok ümitliydim, yumurtalık takip etmedim ama çok sık beraberlik yaşadık eşimle o yüzden ümitliydim. Regl 5 gün kaldı, sancı gibi bir şey var bugün, regl olacakmışım gibi akıntı hissediyorum, yüzümde de bi tane küçük sivilce görünce… kesin benim regl geliyor

Evet canim yüksek ateş gebelik belirtisi
Kuzum var bunda gebelik sağlıkla tutunur inşallah
İnşallah yerleşme kanamasıdır takip et bakalım miktarı rengi süresi vs.
Bidaha olmadı canım ondan sonra
Bu sefer yumurtlamadan dolayı felan mı oldu canım daha önceleri olmamıştı böyle bir şey sanki. Eger devam ederse doktora felan görün yara felan mı var acaba
Daha devam etmedi kuzum bugün de ateşim 36.7 çıktı test yaptım ama erken mi yaptım naptım

Testler evet stres yapıyor malesef. Bizde de durum böyleydi de ben değişik bi şeyler deniyorum. Kıyafetler süslenmeler şimdilik bu iş görüyo tavsiye ederim
o kadar salaş giyiniyorum ki anında anlar ne için yaptığımı haha biraz zaman geçsin süslenip karşısına çıkarım iki cilve tamamdır bu iş ve asla çocuk konusunu yumurtlama konusunu ona açmayacağım unutsun gitsin birde böyle deneyelim bakalım

erken gebelik testi yapsanız? belki silik çizgi görürdünüz?

Ayyy hamişşiinnnn sseennn

Yaşında hiç bişi yok ben de 37 kuzum biz de yaza kadar deneme olmadı tüpe geçecez rahatlığım ordan geliyor sanırım

erken gebelik testi yapsanız? belki silik çizgi görürdünüz?
Kimyasal geçirdim kasımda ve baya etkilendim üzüldüm. Şimdi de aynısı olur mu Ya hiç çocuğum olmazsa moduna girdim bi. O yüzden erkenden test yapmak istemiyorum açıkçası bilemiyorum negatif görme korkusundan sanırım kafam allak bullak

Bu erkeklerin spermleri çok hassas anacım. Hemen strese giriyolar hemen spermler ölüyo. Biz burda mucit olduk kürler belirtiler gün saymalar ama adamlar aman strese girmesinler yalnız değilsin bacım hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Dün ben sinir oldum eşime spermine ne olursa olsun yeter be deyip pik pik pik yazdım

o zaman regl zamanınızı bekleyin kendinizi üzüp strese sokmaya gerek yok :) hayırlı haberler alırsınız inşallah

hahahahaha eşim yumurta görünce bile yumurtlamam aklına geliyor öf be yeter diyor nasıl etkilendiyse adamlar bizden daha hassaslaştılar sorma

Ahahahah cok komıkamaan şöyle düşünelim bence bu gunlerde yarın bır anı olarak kalacak hatırımızda ve güleceğizyoksa ınsan gıcık oluyo kocalara kendımden bılıyorumben inadım ama bir boğa burcu olarak,sinirlenirsem hiiç degerlendırmem emeklerım çöp olur bu aykı gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…