🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

hahahahaha eşim yumurta görünce bile yumurtlamam aklına geliyor öf be yeter diyor :KK70: nasıl etkilendiyse adamlar bizden daha hassaslaştılar sorma
Sende ona deki ne kadar ekmek o kadar köfte,tamam artık umursamıyorum sen bılırsın de ve asslaaaaaa yanasma.bak bakalım nasıl gelıyor.bence adama fazla ılgı gosterıyosun.insanoglu ulasamadıgının delisidir şekerim😂😂kendını gerı cek ve bakımlı ol gör sonra olacakları💃😂

Ahahahah cok komık😂amaan şöyle düşünelim bence bu gunlerde yarın bır anı olarak kalacak hatırımızda ve güleceğiz😊yoksa ınsan gıcık oluyo kocalara kendımden bılıyorum😅ben inadım ama bir boğa burcu olarak,sinirlenirsem hiiç degerlendırmem emeklerım çöp olur bu aykı gıbı😂
Biz geçen akşam tartıştık. Akşam kızlara diyorum ki çok sinirliyim yrn değerlendirme falan yapmayacağım diyen ben ertesi gün firdevs yöreoğlu gibi çıktım adamın karşısına 🤣🤣

belli belirsiz bir siliklik var canım 2 gün içinde LH artıyor yine dene istersen.

Var bence hayırlı olsun kaset testte net pembe çizgi çıkmış inşallah sağlıkla devam eder

Gözün aydın canm gebelik var gibi duruyor baya belirgin çizgin

Maşallah canım🧿🧿❤️❤️tebrık ederım🌸🌸

var canım görünüyor gözün aydın sağlıkla gelsin bebeşin🙏

Var canım hayırlı uğurlu olsun saglıkla gelsın🥰🥰 regline kaç gun var hangı günler bırlıktelık oldu gun aşırımı? Bıze bıraz bılgı verırsen sevınırız🥰🥰habıde kaçıncı denemen soru yağmuruna tuttum😀

Var duruyor canım bat kaçıydı yumurtlama ne zamandı bi şey deneyecem de 🤣hayırlısıyla kanını ver bakalım

Teşekkür ederim kızlar
iki teste de pek güvenim yok
yarın sabah bir de birgebeningünlüğü testi ile deneme yapayım
perşembe de kan veririm inşallah

şu anda 3+5 im eğer varsa
ilk gebeliğimde de 3+5te bu şekilde silik çizgi ile öğrenmiştim
aralık ayının ortasından sonra denemeye başladık ama yumurtlama falan hesaplarıma göre geçmişti
o zaman regl görmüştüm
ocak ayının 4ünde regl gördüm
bat 2 şubattı

Teşekkür ederim kızlar
iki teste de pek güvenim yok
yarın sabah bir de birgebeningünlüğü testi ile deneme yapayım
perşembe de kan veririm inşallah

şu anda 3+5 im eğer varsa
ilk gebeliğimde de 3+5te bu şekilde silik çizgi ile öğrenmiştim
aralık ayının ortasından sonra denemeye başladık ama yumurtlama falan hesaplarıma göre geçmişti
o zaman regl görmüştüm
ocak ayının 4ünde regl gördüm
bat 2 şubattı
çok sevindim adına canım sağlıkla gelsin bence var🙏 yarın sabahta yap kesinleşsin 😍

Benimde iki testim çok silik çıktı bel ağrım bar acaba varmıdır
regl ağrısı gebelik belirtileri arasında canım
yarın sabahtan yine test yap istersen koyulaşma takip et
benim de akşam çok ağrım oldu, kesin regl oluyorum erkenden dedim
yine kısmet tabii, bakalım bata birkaç gün var daha

hepimizin hakkında hayırlısı :KK200:

Evet canim yüksek ateş gebelik belirtisi

Kuzum var bunda gebelik sağlıkla tutunur inşallah

Bidaha olmadı canım ondan sonra

Daha devam etmedi kuzum bugün de ateşim 36.7 çıktı test yaptım ama erken mi yaptım naptım 😅
Adetine 4 gün kala yap canım 6 şubat degil mi senin bat

Kızlar şu testte bişey görüyor musunuz ben biraz efekt yaptım da 😂bata bir hafta var dayanamayıp yaptım valla😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20240130_125732.jpg
    IMG_20240130_125732.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20240130_125653.jpg
    IMG_20240130_125653.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_20240130_124605.jpg
    IMG_20240130_124605.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 83
X