2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    307
Kesinlikle karılıyorum. Ya ağlatmayın ya da sonuna kadar gidin. Çünkü ağlattınız ağlartınız sonra alınca bebekte şu refleks gelişiyor. Ne kaar çok ağlarsam o zaman gelecek annem:) dayanması çok güç biliyorum ama yeminle işe yarıyor. Ama dayanamayacaksanız da en baştan alın gitsin.

Kızçemden pay biçiyorum: tam tur dönmek için 10-15 gün uyumadı, emeklemeyi öğrenirken 2 hafta kadar, sonra emeklerken oturma safhasında 1 hafta kadar uyumadı ve tüm bunlar olurken biryandan da dişleri çıkıyordu. Gözleri kapalı ağlıyor ama emeklemeye dikilmeye falan çalışıyor. Vazgeçiyor kafasını koyuyor 5 saniye sonra yapamadığı aklına gelip tekrar yapmaya çalışıyor yapamadığı için sinirlenip uyanıyor. Gerçekten çok zordu nolur geri gelmesin o günler her gece korkarak yatırıyorum yerine travma kaldı bende resmen

Geceleri elini ağzına koymuyor biraz uyku halinde yapıyor onu ağzına da baktırmıyor

Evet katılıyorum ama beniö artık sabrım da psikolojim de kalmadı ciddi anlamda bebeğim çok zor keyfi yerindeyken iyi ama birden bire ağlayan bebek çoğu zaman gözünde yaş olmuyor ağlıyor gibi ama ağlamıyor aylardır bu ruh hali artıl beni çok yıpratıyor oyuncaklarla oynamaz yere koyuyorum ağlıyor kucağımda öyle eskisi gibi taşıyamıyıurm gerçekren çok zorlanıyorum ha sürekli ya anneme gidiyorum ya annemler gelşyor onlar bile çok yoruldu artık oğlumun gönlünü hoş etmek çok zor

Allah yardımcınız olsun Geçecek elbet bugünler de ama yaşarken çok zor oluyor olan anneye oluyor

Bu durum bende de var tek başıma bakmak çok zor oluyor. Anneme gidiyorum yada annem geliyor. Eşim annem ben dönüşümlü anca oyalayabiliyoruz . Tek olduğum zamanlar inanılmaz yorucu oluyor

Ben 1 ay kadar annemde kaldım eve dönerken de 2 kız kardeşimi getirdim eşimle birlikte 4 kişi ancak hakkından geliyoruz tek başıma olsam eşim nöbetteyken falan herhalde bitmiştim.

Kaç öğün veriyorsunuz bir de bu kadar taneli yiyor mu artık tabaktaki gibi
Ben üç öğün veriyorum, kahvaltı öğle yemeği ve akşam yemeği olmak üzere, aralarda meyve, kuru meyveler ve yoğurt veriyorum. Evet bizimki taneli yemeği seviyor bir sorun yaşamadık bu zamana kadar çok şükür. Sanki dişi varmış gibi çiğnemeye çalışıyor hatta ben çok fazla püre vermedim oğluma çok sevmiyor hatta püre şeklinde olan şeyleri böyle taneli seviyor

Kızlar oğlum yaklaşık 1 saat önce ciddi anlamda dolu dolu kustu birden fışkırarak çıkardı tam uyutuyordum iyili uykuda olmadı allahım öyle korktum ki boğulabilirdi mideyi mi üşüttü yoksa yediği mi dokundu bilmiyorum

Kızlar bir şey soracağım. Benim bebeğim çok horluyor. Hatta bayağı da sesli horluyor koca adam gibi. Burnunu her gün temizliyorum ama niye böyle olabilir. Benim gibi olan var mı?

Çok geçmiş olsun canım takip et bakalım değişik ne yedi

Kızlar bir şey soracağım. Benim bebeğim çok horluyor. Hatta bayağı da sesli horluyor koca adam gibi. Burnunu her gün temizliyorum ama niye böyle olabilir. Benim gibi olan var mı?
Bnmki ilk zamanlar tıs tıs ediyordu ama şükür bu ara yapmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…