2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sizlerden fikir almak istiyorum bebeğimle ilk defa 14 saatlik bir yola gideceğiz yaklaşık bir hafta kalacağız giderken neler almam lazım ilk defa böyle bir yolculuk olacak. Ege tarafına gideceğiz büyük ihtimal denize de gireriz çocuk için ne alacağımı bilmiyorum
Yani park yatak ana kucağı , bebek arabası ,calpol, aspiratör,şampuan , havlu ,bütün pişik kremleri ,nemlendirici krem ,bütün zıbınları vs vs

Kızlar yulaf ununa su ekleyip içine elma koyup pişirdim mama gibi yaptım kaşık maması gibi yani oğlum sevmedi ya 1 tatlı kaşığı yulaf unu 1 çay bardağı su koydum
Ben bi armutla bide seftaliyle verdim severek yedi. Elma yerine daha tatlı bi meyve ile dene bide. Ayrıca bende 1 tatlı kasigiyla yapiyorum ama göz karari suyla 1cb çok değil mi ya

Ben bi armutla bide seftaliyle verdim severek yedi. Elma yerine daha tatlı bi meyve ile dene bide. Ayrıca bende 1 tatlı kasigiyla yapiyorum ama göz karari suyla 1cb çok değil mi ya
Valla ya suyu az geldi ya da unu çok koydum baya katı oldu ya da öyle mi olıyor seninde çok hoşuma gitmedi bende zorlamadım bir dahakine unu az koyucam evet şeftali falan daha iyi olur böyle çok yavan geldi

Kızlar dışarıda hiç ek gıda verdiniz mi mama termosu lazım olacak artık alan kullanan var mı aramızda
Ay kızlar aynen ya biz fe iki üç gün bi deneme amaçlı annemi de götürüp tatil yapacağız.Termos lazım mı sizce otele giderken bişeyler yapacak mısınız nasıl yapacağız orda

Kızlar ya ben filenin probiyotik mayasıyla yoğurt mayaladım ama sünüyo yoğurt hemde sulu neden acaba zaten normaldede beceremem😔

X