2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizde de var kaka sorunu en son cuma yaptı

Ya çok istiyor mamayı görünce çok heyecanlanıyor ben de veriyorum ama hiç kusmadı daha

Biz de ek gıdaya geçince oldu kayısı verdim şimdi de ishale döndü
Merhaba instagramda diyetisyenden gördüm. Anne sütünde sindirme emzimleri varmış. 3 çocuğundada ek gıda verdikten sonra yarım saat içinde emzirmiş hiç kabızlık yaşamamış. Bende ek gıda sonrası hemen emziriyorum şükür hiç kabız olmadı her gün yapıyor. Sizde emziriyorsanız deneyebilirsiniz.

İlk defa duydum bu bilgiyi deneyim tabii ki teşekkürler

Kızlar günaydın hiç bezelye verdiniz mi 9 aydan sonra diye gördümde verecektim bugün kararsız kaldım
Ben verdim ama verilmemesi mi gerekiyordu? Buharlı pişiriciye havuç ve tatlı patatesle birlikte bir kaç tane bezelye de koydum. Blend edip versim. Yedi. Bişey de olmadı. Yanına da yoğurt.

Kızlar bugün moralim çok bozuldu. Kaynanam gile gitmiştik bir komşusu gelmiş oraya kadın 45 yaşlarında. Bana dedi ki emziriyor musun evet dedim sütün yaramıyor galiba dedi şok oldum ama sesimi çıkarmadım bir daha söyledi yine sesimi çıkarmadım hala ısrarla tekrar söyledi doktora kontrole götürdün mü dedi evet herşey normal dedim ay yanlış anlama benim çocuklarım hep tombişdi çok küçük kalmış ondan öyle dedim dedi üstüne konu değişiyor tekrar açıyor çok moralim bozuldu bir kadın bir kadına bunu nasıl söyler ben asla birine böyle demem sütün yaramamış ney ya sütün yaramıyor nasıl bir kelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…