2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302

Yazılanlari okuyunca kendim yazmış gibi hissediyorum o kadar aynı şeyler ki ev işi öz bakım dinlenme hiçbirsey yapamıyorum tamamen stres yüklüyüm her an her bakımdan yetersiz hissediyorum..

Yazılanlari okuyunca kendim yazmış gibi hissediyorum o kadar aynı şeyler ki ev işi öz bakım dinlenme hiçbirsey yapamıyorum tamamen stres yüklüyüm her an her bakımdan yetersiz hissediyorum..
Kesinlikle eşim geçen diyor eski resimlerine baktım çok değişmişsin ne anlamda dedim ağzının kenarı ile önceden daha güzelmişsin diyor. Tabi daha güzeldim saçımı yapıyordum makyaj yapıyordum hazırlanabiliyordum şimdi boş vaktimde sadece uyumak istiyorum

Kızlar kefir içiriyor musunuz? Ben bugün biberona koydum ilk defa deneyim diye oğlum biberon konusunda çok kararlı biberonu yine tutmadı çiğniyor. Alıştırma bardağı ile su verince içiyor ama biberonla verince çiğniyor emmiyor anlamadım bu işi

Duşa girip saçımı tarayabiliyorsam şanslı günümdeyim demektir çünkü çoğu zaman duştayken uyanıyor çık daha üstünü bile giymeden uyutmaya çalış derken saç falan kalıyor

Duşa girip saçımı tarayabiliyorsam şanslı günümdeyim demektir çünkü çoğu zaman duştayken uyanıyor çık daha üstünü bile giymeden uyutmaya çalış derken saç falan kalıyor
Ay benim saçım çok uzun kalçana kadar neredeyse ve süniztim var kendimi garantiye almadan giremiyorum 1 saat çıkamıyorum banyodan her yer saç oluyor

Benim hala çok dökülüyor ya bi de yoluyor ondan her yer saç
Benimkinde kucağıma alınca ensemdeki saçlara tutunuyor bana güvenmiyor 2 tel saçıma güveniyor sonuç kopuyor elinde kalıyor . Benimde hala baya dökülüyor ama hamilelikten öncede çok dökülürdü kapalıyım güneş görmediğimden sanırım yeni kan testi verdim değerlerim fena değildi sınıra yakınlar hwp kötüden biraz iyi ama dökülen kısımlar vardı önde onlar çıkıyor baya açılmıştı normalde önlerim

Benimki zorlanıyor gibi görünmüyor ama böyle top top yağıyor kakasını o kabızlık mı acaba
Mesela çorbada ufak parça havuç kalıyor ya kaka yapınca sadece ufacık nir havuç çıkıyor ama onu yaparken baya zorlanıyor bizde kabızlık bu şekilde. Bugün hem zeytinyağı ile masaj yaptım çok minikre fitil verdim fitili yapınca aşırı huysuz oluyor ağlıyor ama allahyan yaptı da biraz rahatladı inşallah bu gece uyur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…