2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok tatlı meyveli şeyler verme annesi. Besin reddi oluyor. Onu azıcık yoğurtla karıştırıp az az denesene. Bende tatlı patatesle yapmıştım yemedi azıcık yoğurtla fresh oldu sanırım yedi.

Bir de annem kalkmış bana az tuz at diyor çorbaya. Ölür müsün öldürür müsün? Hani insanın kendi annesi olunca. Bak şimdi oraya gidersem anneme kamera takmam lazım Allah bilir ben yokken çocuğuma ne yedirir

Ben tartiya pil takmadim pili bitmis. En son 60 kiloydum banane almayacagm pil

Ben tartiya pil takmadim pili bitmis. En son 60 kiloydum banane almayacagm pil
Vallahi kilo benim de kanayan yaram şu anda yaz ayında veririm diye düşünüyordum ama hiç öyle hayal ettiğim gibi olmadı boy 1.60 kilo 60 kaldı doğuma 71 ile gitmiştim önceden 53'ttim yine 53 54 olsam bana fazlasıyla yeter söz şikayet etmeyeceğim sarkıklaştım sıkılaşmam lazım diye
Tartının da pili bitti ama ben taktım çünkü 59.90 bile görsem mutlu oluyorum

Kız kim dedi bunlarıı

Aa. Bende bilmiyordum
Cok. Sulu yapmıyorum bende genelde

Ahh benim annem de eline ne geçse kızıma yediriyo.. Sonra da sizi de böyle büyüttüm diyo

Tasu canımmm sen tecrubelisin. Ek gıdaya geçicez, tavsıyelerını alayım kuzum
Grubun ilk doğuranlardanım bebem 10 gün sonra 7 aylık oluyor ve 3. Bebem ve ben hala ek gıdaya başlamadım ama Allah nasip eder de başlarsak yoğurt ile başlamayı düşünüyorum. Sonra kabak havuç patates denerim. Bir iki onlarla çorba yaparım. Bazen içine pirinç bazen bulgur atarım. Ama öyle herşeyi tek tattırır mıyım sanmam
Ama irmik, pirinç unu, bebe bisküvisi, keki, hazır meyve püreleri diğer bebelerde kullanmadım, bunda da kullanmam inşallah
Diğer çocuklarıma yeme konusunda çok sıkıntı çekmedim ama şimdi çok sorunlulur özellikle büyük 7/24 dışarıdan olsun, pakati gıda olsun da nasıl olursa olsun ee ortanca da ondan görüyor daha da erken tanıştı bu nasıl olur bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…