2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben engelledim onu sinirlendim aramak istemiyorum aynen öyle gece ben mesela derin uyusaydım bebeği duymasaydım ne olacaktı
Onu merakettiğin için ara demiyorum tabi ki ama benim kocam böyle gidip gece gelmese çok öfkelenirim bebeğini bırakıp gittiğine göre çok sinirlenmiş olmalı ya da ne bileyim bazen erkekler o kadar duyarlı olmuyor ben artık çocuğa göre ilerliyorum çocuğuma iyi davransın ihmal etmesin 2. Sırada olmaya razıyım Allah korusun bana bişey olur çocuğuma bakacak kişi babası anne kadar önemli baba olmakta eşinin biraz korkması lazım ne kadar kızarsa kızsın sana evden gitmeyecek bunu bilmesi gerekiyor

Kesinlikle çok sorumsuzca bi hareket ama bence aramamalı yaptığı çok yanlış suçunu anlaması lazım
Ya ama ortada bebek varken öyle gidip arayıp sormamak şimdi kızda onu aramayacak bmyke iş mi olur bu çocuk büyük olsa 5 6 yaşında gece uyuyor babası yok sabah kalkıyor babası yok resmen travma böyle böyle bebeler etkileniyor ben sesimi yükseltemiyoeum çocuğun yanında etkileniyor diye ki bunlar bugğn çıkmaz acısı ilerde çıkar ergenlikte babalar biraz düzgün davranacak zaten yıpratıyoruz ya

Onu merakettiğin için ara demiyorum tabi ki ama benim kocam böyle gidip gece gelmese çok öfkelenirim bebeğini bırakıp gittiğine göre çok sinirlenmiş olmalı ya da ne bileyim bazen erkekler o kadar duyarlı olmuyor ben artık çocuğa göre ilerliyorum çocuğuma iyi davransın ihmal etmesin 2. Sırada olmaya razıyım Allah korusun bana bişey olur çocuğuma bakacak kişi babası anne kadar önemli baba olmakta eşinin biraz korkması lazım ne kadar kızarsa kızsın sana evden gitmeyecek bunu bilmesi gerekiyor
Çok haklısın aslında çocuğuna çok düşkün dediğin gibi gece eve gelmemenin açıklaması yok

X