2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu saat olmuş 3 kere kalktık kalkmasını geçtim her seferinde uyanıyor geri uyutuyorum yarım saat boyu yerine koyuyorum geri kalkıyor geri uyutuyorum yerine koyuyorum dönüp duruyor zorla dalıyor. 3 kere emmeye kalktı her seferinde tam uyandı 😐
Yerine koyunca koku değişiyor ya ondan uyanıyolsr bence bizim yanımızda uyuyup başka yere gidince anlıyolar

Ben de aynı fikirdeyim bu kadar abartılmaz onun yaptığı her şeyi ben çok normal karşılıyorum bir sigara için küfürler eve gelmemeler terbiyesiz haklısın o kadar zor şey yaşamışsın insan bir şekilde stresini atmak istiyor güzel bir şey olmadığını biz de biliyoruz tabii ki
İletişime girdiniz mi peki 😐

Evet evet eve gelmedi bilmiyorum dükkanda kalmış olma ihtimali var umarım yani
Karışmak istemem ama arasan mı ya nerde kaldığı ne yaptığı önemli aranızdaki sorunu geçtim evde bebeği var o sadece senin çocuğun değil ki nasıl öyle bırakıp gidebilir Allah korusun bişey olsa sana evde o bebek ne olavak

Karışmak istemem ama arasan mı ya nerde kaldığı ne yaptığı önemli aranızdaki sorunu geçtim evde bebeği var o sadece senin çocuğun değil ki nasıl öyle bırakıp gidebilir Allah korusun bişey olsa sana evde o bebek ne olavak
Ben engelledim onu sinirlendim aramak istemiyorum aynen öyle gece ben mesela derin uyusaydım bebeği duymasaydım ne olacaktı

Kesinlikle çok sorumsuzca bi hareket ama bence aramamalı yaptığı çok yanlış suçunu anlaması lazım

Eklentiler

• IMG_6310.png
    IMG_6310.png
    467,4 KB · Görüntüleme: 34
X