2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar güvenli bağlanmadan bahsettiniz de aklıma takıldı bazen anneme eşime veriyorum dinlenmek için 2 saat felan dinleneyim diyorum gerçi eşim hemen getiriyor ama annem baya bakıyor o ara ben uyuyorum mesela yada iş yaparken veriyorum ilgilenemiyorum bu güvenli bağlanmayı zedeler mi. Yani hep bende dursun hep ben bakayım isterim ama olmuyor insanız sonuçta. Bazen bırakıyorum annem bakıyor

S
Sende insansın çocuğuna daha iyi bakabilmen için nefes almaya ihtiyacın var öyle düşün bwn çocuğumu eşime anneme bile bırakmak istemiyorum ama ev işleri vs derken alıştım artık mecbur bırakıyorum ama öyle hiç uzun ayrı kalmadım 1 2 saat ancadır odada hep kontrol ediyorum uzaktan kimseye güvenmiyorum annem gelir bana evimde işimi de yapar ama ben istiyorum ki annem oğluma baksın ben iş yapayım evde öyle kafam dağılıyor hem oğlumda gözümün önünde oluyor falan öyle ufakta olsa kaçamak işte

Daha doğum yapmayan annelerin olduğu gruplara bakıyorum çatır çatır konuşuyorlar neler yazıyorlar okuyorum baya eğlenceli bizde öyle şeyler düşünüyorduk heralde çocuk olunca hiç bişey toz pembe değil birisi şey yazmış puset için 1 yaşına kadar kullanirım inşallah benim oğlum 6 aylık oldu sığmıyor ama evde kullanıyorum arada artık dışarıda kullanılmıyor 1 yaşına kadar bebek pusette olmuyormuş heralxe doğumdan önce bende öyle düşünürdüm birde vakitleri var devamlı yazıyorlar biz o kadar az yazıyoruz ki vaktimiz yok

Ben de awent kullanıyorum
Biberon ucunu kaç numaraya geçtiniz ben hala set halinde aldığım 2 numaradayim ama çok az şut çekiyor sıkılıyor süt içmek istemiyor. Sonra 4 numaraya geçtik megers onların da 3+ 6+ diye ayrımı varmış ondada fazla delik var bir türlü doğru ucu bulamadım kafayı yicem

Bende öyle işimi yemeğimi kendi yapınca daha huzurlu oluyorum kafam dağılıyor genelde annem benim evimde bakıyor ama bi temizlik olunca yada alışverişe gideceğim zaman 2 3 saat anneme bırakıyorum. Geçen sadece dip köşe temizlik yaptık onda 9 saat annem gilde bıraktım emzirmek için gittim işte.
Bazen annemle eşim uyutuyor bunlar onu kötü etkiler mi ki acaba bende hep ben bakayım istiyorum ama bazen vücudum error veriyor mecbur onlara veriyorum eşim hemen postalıyor ama annem biraz uzun bakıyor

Evet ya kaç sayfa konuştuk günde bazen 10 sayfa konuşma oluyordu bi giriyordum sayfalarca okuyordum hep yatardım herkes etrafımda pervaneydi bir anda ikinci plana atıldım

Ben 1 numara kullanıyorum geçen 2 denedim eğrekli boğazına gitti

Hiç alakası yok arada başkasının uyutması bakması aksine öok iyi bizim için öok iyi biz vicdan yapıyoruz

Haklısın canım vallahi biri bakınca kendimi kötü anne gibi hissediyorum
Olur mu öyle şey. Ben iki hafta önce bebeğimi bir akşam anneme bıraktım onda uyudu ertesi sabah gittim eşimle akşam bişeyler içmeye çıktık dışarı o kadar iyi geldi ki.Bebegimin gündüz uyuduğu beşikten annemde de var her şeyi orda da var hem düzeni bozulmadı hem benim için çok güzel oldu.Ama alışık benim bebeğim anneanneye.Beni aramadı bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…