2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hahdjhaja evet ya zor oldu ama içim rahatladı ev temizlenince üstümden yük kalktı anneme diyorum ki anne bu çocuk biberon tutsaydı sana bırakırdım bi gün evde dinlenirdim diyorum
Gelecek o günler inşallah mesela benim büyük kızım dedesi anneannesiyle pikniğe gitti. Akşamda zor getirdiler dedesiyle kalmak istedi.

Gündüz normalde iki saatte bir uyurdu bu sıra 3 saatte bir uyuyor bu da günde 3 uyku ediyor
Evde klima var mı canım. Annemdeydim evi çok güzel serindi Çanakkaleya geldik 2 gün oldu perişan haldeyiz sıcaktan uyku düzeni herşeyi altüst oldu. Klima taktiricaz bizde insAllah o zaman düzelir

Merhaba kızlar günaydın bayadır giremiyorum nasıl gidiyor bebişlerle Benimki emekleme çalışmaları yapıyor şimdilik geri geri gidiyor. Oturmaya başlayan emekleyen ya da diş çıkaran var mı
Biz diş çıkardık iki tane, dönüyoruz, bugün geri de döndü gördüm çok şükür...Yeni yeni destekli oturtuyorum kısa süreli ya yana devriyor ya öne ama uzun süredir kucakta oturur vaziyette tutıyorum. Mama sandalyesinde sıkıştırınca oturuyor ama onu da uzun süreli yapmıyorum

Son düzenleme:
Canım artık oturtulabilir sanırım benim kız 6 aylıkken tam oturuyordu. Diş çıkınca rahatlama oldu mu peki biz dişten çok çekiyoruz

Işi olaydi en azindan kavga etmems olurduk pazar pazar
Bizimkininde pazar işi vardı tüm hafta bende işten gelince çok az görüyo babayı keşke daha fazla ilgilenebilse sonra neden bu bebeler anaya düşkün normall kediye kuşada baksan oda seni daha çok sever . Bugün sabanyan beri cılkım çıktı giremedim tektim bide kardeşimin doğumgününü kutlayam dedim evi resmen bk götüryo hiçbişeye yetişilmiyor ya temizlik+ yemek+ gezmek+ bebek bunlar birada imkansız şuan bana

Benım kı ısı gucu koymus beni almaya bıraz dolandırrdı kahve içmeye götürdü falan o kadar bu haftada Beyşehir'e goturecekmıs balık yemeye gezdırmeye şu an ıkıncı tır alma pedınde ortak ılkıdr ortaktı buda ortak olacak abisiyle dua edın hayırlısı olsun eğer ikinci tır aldı mı benım adam ohh calısmaya başlayacak şükür basımdan gıdecek doğumu bahane ettı hsmılelık zordu bahane ettı 7 aydır tepemde şoföre verdı salak sofır maaasından oldu boşu boşuna ya onda sıkıntı var ya bende uyusmuyır dusunceler

ek gıdaya geçiş yapıyoruz ama benim çocuk hala oturma konusunda sorunlu. Ne zaman oturtsam kendisini aşağı kaydırıyor bilerek. Mama sandalyesinde nasıl oturacak ki? Bir de 5 ay 4 günlüğüz daha. 6. Ay dolunca mı oturabilir sizce ? Ve hala dişimiz gelmedi. Beyazlık kabarma bile yok.

5 ay 19 günlüğüz bizde oturtamıyoruz dişlerde beyazlık var 2 haftadır gelen giden yok

Kuzum rahat ol bizim ki 5 ay 20 günlük geçen haftaya kadar destekli koltuk köşesinde bile oturamazken 1 günde yastık bile koymadan koltuk kenarında oturmaya başladı. Ondan sonra da mama sandalyesinde sıkılmadan oturmaya başladı. Bir günde güncelleme geldi. Bende kafaya takiyodum sende hiç takma küçük daha

Desteksiz oturuyor mu artık? Benim ki yarın 6 aylık oluyor hala öne doğru devriliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…