2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ayy öyle de çok zor işi bırakıp git gel yapmak tam yemeğe başlasada 4 5 saat bir yere bırakmayı sabırla bekliyorum
Hahdjhaja evet ya zor oldu ama içim rahatladı ev temizlenince üstümden yük kalktı anneme diyorum ki anne bu çocuk biberon tutsaydı sana bırakırdım bi gün evde dinlenirdim diyorum

Kizlar pamukcuktan dolayı istahsizlik ve biberon reddi oluyor enteresan ki bu sefer emmek istiyor sanırım memede canı yanmıyor anlamadım ama yemesi 2 gündür çok azaldim klima aldık takılan kadar akşamları dışarı çıkıyoruz. Bende 4? Ay sonra kavanoz maması aldım süt icmeyince onu severek yedi. Veren anne var mı büyük oğlumda dışarı çıkınca alıyordum sütlacı özellikle çok seviyordu ama bilemedim açıkçası 30 u kayınvalidem gelicek tek başına zorlaniyorum en azından yoğurdu peyniri vs yapar birlikte yediririz. Umarım cok ağır gitmiyorumdur.

Ama 6 7 kez degil de 3 kez falan uyaniyor
Benım kı akşam 9 da n 10 a kadar bır kestırıyot sonra 11.30 da gece uykusuna tamamen en gecıyır uyanırsa bır kare uyanıyır oynamazsa 6 da uyanıyor bır mama yıyor 8 9 kadar bıdaha uyuyor öyle çocuk çocuk uyanmıuor gündüzde 11 de yatıyor yarım saat sonra 3ç 2 gıbı bıdaha uyuyır öyle ben hep uyurken benım evde fazla tlf var 8 saatlık dandını nınnısı var kesıntısız o acık uyuyor her uykuya dalarken o nınnı ile uyuyır hıc kapanmıuor ninni uyanana kadar

Mahalledekıler pıkmık alanına gıtmısler evde bısıker yapıp bır allahın kulu da arayıp haber vermedı çok bozuldum gırmesem bıle bır haber verselerdi evden hıc çıkmıyorum arkadaşımda yok zaten ilçe çık bi küçük bır yer köy gıbı kocası anakara dar geldı bana bulunduğum yere bak depresyona gırdım ıyıceben sıkılıyorum dıyorum adama hıc umrunda değil

Eşinle çıkıp dolaşsanız biraz

Gercı bıDe bırbyere gıttı mı kavga ederız şöyle hıc bırıktordıgım özel anılar yok hıbı bısı kaynana kuşuz ya bir yere gıtmeyız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…