2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Siz sadece emzirmiyor muydunuz nasıl 9 saat ayrı kaldınız acaba

Ben buzdolabı poşetini kesip kıymayı küçük toplar halinde içine koyup bağlıyorum. Yemek yapınca da tek tek alıyordum.

Günaydın kızlar sıcaklarda çok zor oluyo gece hele yenin ediyorum saatte 1 istisnasız kalktık derdimiz De yok şükür ama bilmiyorum destekli uyumaya alışsa bile bu kadar sık kalkmasi hiç normal değil bir an önce havalar serinlesin diye dua ediyorum

Merhaba kızlar günaydın bayadır giremiyorum nasıl gidiyor bebişlerle Benimki emekleme çalışmaları yapıyor şimdilik geri geri gidiyor. Oturmaya başlayan emekleyen ya da diş çıkaran var mı

Buz küplerine koyduklarını gördüm

canım fırında bu tarifi yap tutmaması imkansız şahane oluyor

Üfff ne kadar çok istemiş 1500 tl tek kişi camlarla birlikte temizlik.2500 tl iki kişi firma değil
Firmalar daha pahalı diyo zaten kişi daha uygun oluyo.. Bn de bebekle ev taşıyacam nasıl yapacam bilmiyorum.. 1 ay içinde ev taşıyacam ve eylül başında işim başlıyo hepsini 1 ay içinde nasıl yapacam bilmiyorum

Merhaba kızlar günaydın bayadır giremiyorum nasıl gidiyor bebişlerle Benimki emekleme çalışmaları yapıyor şimdilik geri geri gidiyor. Oturmaya başlayan emekleyen ya da diş çıkaran var mı
Diş çıkaran arkadaşlar var ama daha tam anlamıyla oturan ya da emekleyen yok bildiğim kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…