2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
O bence çocuktan oluyor ya aynısını yaşadım bende kocam salona gitti gece uyandım baktım kollarım üşümüş bende de şey var kendim üşüyünce tüm dünya üşüyor sanıyorum abajha oğlumun üstünü örttüm kocamın üstünü örttüm ev 28 derece hepsi ter sucuk oldu bende sıkıntı var yanı i anladım

Ahahah işte bi sıkıntı var. Bazı nöronlar işini düzgün yapmiyo

Evet bende aynı şeyi düşünüyorum bir derdi mi var acaba ya
Vallahi çözemedim ortam sıcak değil ne bilim bi ağrısı var desem ağlama değil de dönüp duruyor öyle uyanıyor. Valla bi akşam ellemeyim dönüp dursun diyorum ama uyku o kadar tatlı oluyor ki uyanır diye korkuyorum emziriyorum geri uyuyor

Ben uyku konusunda çok yoruldum artık sıcaktan ve nemden ben uyuyamıyorum ki el kadar bebe uyusun bide dün uykulu halimle sinirime yenik düştüm bağırdım ona o kadar utanıyorum ki şu an yüzüne bakamıyorum bebeğimin hoş unutmustur inşallah, yanımda memede uyumaya alıştı yani bircok desteği var uyumak için bir an önce sonbahar kış gelsin diye bekliyorum. Evin derecesini kışın 25 i gecirirsem adımı değiştirsinler o dereceyim yani.
Benim bebem de 7 saat kesintisiz uyurdu memelerimden süt taa yatağa geçerdi nasıl mutlu olurdum ama smdi 40 dk da bir ayaktayız sinir sistemim çöktü farkındaysanız buraya girip yazasim bile gelmiyor hicbisey yapasim gelmiyor sıcaktan canım çekildi. Her gün aynı şey bebegime verimli olamiyorum diye geçiriyorum içimden daha da üzülüyorum.
Bide bı laf var ya kocaya azı çocuğa çoğu gösterme diye, gerçekten doğruymuş bizim için de geçerli geven sene klimam vardı mutlu bir hamilelik geçirdim ama bu yaz öyle geçmiyor vantilatöre düştüm hiç faydası yok

Benimde geçen sene klimam yoktu bu sene çocuk için taktırdık inan klimasız 5 dk durulmuyor ya. Bizim bebikte 1.5 2 saate bir kalkıyor sebebini çözemedim aşırı geriliyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…