2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar yürüteç hakkında ne düşünüyorsunuz? Aslında kullanma taraftarı değildim ama emin değilim alıp almama arasında kaldım
Doktorlar önermiyor omurga bel sağlığını etkilemesi, ilerde parmak ucu yürümeye neden olması ve ev kazalarına davetiye çıkarması sebebiyle. Ben almayı düşünmüyorum ama çevremden almam için baskı var. Al rahat edersin diyip duruyorlar🙄

Ya benim anlamadığım gündüzleri maşallah maşallah maşallah tam vakitlice uyuyo 3 uyku yapıyı en az yarım saat en fazla bir buçuk saat uyuyo hatta emip geri uyuyo 1 saate tamamlıyor toplam 3 saat aralıklarla uyuyo gündüz daha iyi uyku konusunda masallaah ama gece uykusuna gelince biseyler oluyo ilk uykusu en az 3 saat uyurdu şimdi 40 dk da bir uyaniyo emiyo tekrar uyuyo bazen yetmiyo tam uyanıyor 11 de tekrar daliyo neye göre oluyor bu durum ne zman geçecek hadi diş desem daha bişey yok görünürde bol bol salya dışında sıcaktan desem serin evde de aynısını yaptı. Artık alışkanlık mi oldu diyorum korkuyorum valla. 6 7 saat aralıksız uyuduğunu biliyorum neyi yanlış yaptığımı da biliyorum ama şu an düzeltemem o sabır yok bu sıcaklarda yanımda yatiyo ve emerek uyuyo. Yatağına koysam orda 40 dk da kalksa kafayı yerim herhalde
Benimki de yanımda yatmaya alıştı yanımda yatınca bazen uzun uyuyor ama hafta da 1 yanda 2 kere yatağına koyunca dediğin gibi yarım saate uyanııyor artık uyanmasından değil ağlayarak uyanmasından yoruldum birden bire ağlıyor ya inşallah düzene girer şuan gece uykusu bizim için çpk önemli en azından kendi adıma diyim gündüz giç uyuyamam ben gece de uykum çok bölünürse baya sinirli oluyorum 😥

Eklentiler

• 1000077247.jpg
    1000077247.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 38
Şu an 23 haftalık. 26. Haftada atak varmış 23. Haftadan basliyormus ilişkilermis adı nesnenin uzaklığını tanıyormus fiziksel olarak oturma biseylerri atma özelliği geliyormuş bide karşısındakinin ağzına yemek götürme hissi geliyormuş ondan uykuları degisebilirmis ama 4. Aydan beri hiç düzelme yok.daha da kötü oldu. Aslında tüm bu yazdıklarım var benmkinde beni görmeyince ağlamalar oyuncaklardan sıkılmalar kucağa gelmek istemeler hepsi oluyo emmeye daha bı düştü bı ara vermesem hic aramıyordu memeyi şimdi azıcık emiyo ben yetmedi diye tekrar vermeye çalışıyorum bu sefer fazla geliyor kusuyo hani süt gelmiyo desem sütüm de var şaştım valla, desteksiz bakmak çok zor.

Her yerde reklamımi yapıyorum eskiler gibi değilim ben hiçbir desteğim yok diye bnm babaannem bile beşiğmi sallamış sadece adı sana ben baktım oldu. Bana öyle diyecek kimse yok olamaz da şükür
Aynen desteksizlik zor ama bir de destek olup bunun lafını yapacaklar bazen insan iyiki yoruldum diyor

Bizimkinin önde birkaç tane teli uzun sadece hiç toka olmuyor bende bandana takıyorum dışarda. Banyo yönünden iyi ama 2 dakikada yıkanıyor üzerini giymeden kuruyor 😁 Benim ilk kızım çok saçlı doğmuştu 1 2 aylıkken lastikli toka takmaya başlamıştık. Bu ise saçsız 😂
Bizimkide ilk doğduğunda şimdiki halinden daha azdı sonra nerdeyse tamami döküldü şimdilerde yeni yeni uzayip gurlesme var gibi. Ama değil lastik toka citcit tokalar bile tutmuyo. Bandana bi ara alıştırmayın çalıştım ama çok rahatsız oluyo. Takarsamda 15 20 dk anca duruyo 😆

X