2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebegimin dişleri çıkacak sanırım çok huysuz hep ağlama krizleri uykudan bağırarak uyanmalar gündüz uykusu zaten hiç kalmadı alt dişlerin yeri belirginlesmis o ağladıkça benim içim gidiyor ya normalde hic böyle yapmazdı çünkü ağrısı var belli 4 ay 5 günlük daha krize girince calpol veriyorum rahatliyor
İnstagram da bi yorum da görmüştüm sık sık calpol alıp yatınca bebekler bi süre sonra alışkanlık oluyomuş.. Ama ne kadar doğru bilemiyorum tabi

Annem bakacak canım. Bakar da hiç şüphem yok. Sadece onlar da desteksiz büyütmüşler bizi biz şikayetlenince değişik geliyor olması gerekenin onlarınki gibi olduğunu düşünüyorlar.
Bilmiyorum ben artık konuşmuyorum kimseyle ne eşimle ne annemle ne başkasıyla. Çünkü ya zaten dinlemiyorlar ya anlamıyorlar ya da derdim var diye içten içten seviniyorlar 😁
Bak ben liseden beri çalışıyorum üniversite hayatımda da hem çalıştım hem okudum derece ile mezun oldum hatta ama varya hayatımda hiç bu kadar yorulmadım. Esiniz de eğer sırtında taş taşımıyorsa yoruldum diye dolanmasın. Benimki de öyle çok yoruldum diyor utanmadan karşıma geçip hayırdır nerde duvar ördün diyorum artık
Ben de anneme şikayet edince anlam veremiyor hani hem yemegimizi yapar hem size bakardik diyor herhalde televizyon aciyordu beni de saldim cayira birakiyordu ne bileyim :) Yaa cok zor evet ben de yalniz büyüttüm seni diyip kestirip atiyor 😬 ben de ayni seyi söyleyip duruyorum hayatimin hic bir döneminde bu kadar zorlanmadim ben de ne lisans ne yuksek lisans ne de calisma hayati hepsi cok kolaymis megerse 😬

Ben de anneme şikayet edince anlam veremiyor hani hem yemegimizi yapar hem size bakardik diyor herhalde televizyon aciyordu beni de saldim cayira birakiyordu ne bileyim :) Yaa cok zor evet ben de yalniz büyüttüm seni diyip kestirip atiyor 😬 ben de ayni seyi söyleyip duruyorum hayatimin hic bir döneminde bu kadar zorlanmadim ben de ne lisans ne yuksek lisans ne de calisma hayati hepsi cok kolaymis megerse 😬
Yayın atın üstüme çeviri verin tez kurullarına sokun beni bi daha bi daha gıkım çıkarsa namerdim🤣
Benimki de öyle ya ben tek kolluydum her işimi görürdüm hiç uyumazdım falan filan kahramanlık hikayesi anlatır gibi sürekli. E canın çıkmış işte halden niye anlamıyorsun😓 seni desteksiz bırakanların mı hıncını benden çıkarıyorsun yoksa seni bu kadar yorduğum için beni mi cezalandırıyorsun? Ben anlamıyorum.

Yayın atın üstüme çeviri verin tez kurullarına sokun beni bi daha bi daha gıkım çıkarsa namerdim🤣
Benimki de öyle ya ben tek kolluydum her işimi görürdüm hiç uyumazdım falan filan kahramanlık hikayesi anlatır gibi sürekli. E canın çıkmış işte halden niye anlamıyorsun😓 seni desteksiz bırakanların mı hıncını benden çıkarıyorsun yoksa seni bu kadar yorduğum için beni mi cezalandırıyorsun? Ben anlamıyorum.
Ben de işe gidince dinleniyorum resmen. Ama şu annelerin ben hem evime baktım hem çocuğuma baktım hikayelerini sevmiyorum. Baktım dedikleri şey özbakımı yapıp gerisini koyvermek. Yoksa hem evin işlerini mükemmel yapıp hem bebekle nitelikli vir şekilde ilgilenmek mümkün değil.

Arkadaşlar saçlarım inanılmaz dökülüyor. Bu durumda olan var mı? Doktora gitmeli miyim?
Ben varım. Yarıya düştü saçlarım, önler kenar köşe baya seyrekleştü🥲 Bi değerlerinize baktırın ama maalesef hormonal olduğu için kendi kendine bitmesini bekleyeceğiz. 7-8 ayda falan bitiyormuş galiba

Kalmayız kalmayız bir sürü insanın başından geçiyor , geri gelir inşallah hepsi. Ben biberiye yağı ve birkaç tane daha malzeme aldım saç yağları, onlara başladım yeni. Belki o tarz şeylerle daha hızlı toplamasına yardımcı olabiliriz
Bende bi tane başlıcam umarım faydasını görürüz

Ben de işe gidince dinleniyorum resmen. Ama şu annelerin ben hem evime baktım hem çocuğuma baktım hikayelerini sevmiyorum. Baktım dedikleri şey özbakımı yapıp gerisini koyvermek. Yoksa hem evin işlerini mükemmel yapıp hem bebekle nitelikli vir şekilde ilgilenmek mümkün değil.
Evet size kesinlikle katılıyorum. Ben evi koyverdim. Bebeğimle ilgileniyorum, gercekten berbat durumdayım ama sonsuza kadar sürmeyecek sanırım böyle 😁

X