2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim doğumda sadece 5 kg atmam ve bunun 4ü zaten bebek olması? Ben anlamadım neden böyle oldu😅

Emzirirken aşşşırı susuyorum ben ya normal mi?

Ben hastaneden gelir gelmez ıslak mendille hafif sildim kıyafetlerini değiştirdim. Birkaç günde bir yine silmeyi düşünüyorum bağ düşene kadar
Evet normal bende çok susuyorum hatta acıkıyorum

Kızlar gece hiç uyumadık yaaa 🥹 sürekli meme istiyor veriyorum fazla geliyor kusuyor emzik tutmuyor yatağa bırakıyorum gözleri faltaşı gibi açık gece artık ağlayacaktım meme emdikçe altını da kirletiyor sürekli döngü zaten lohusalık yüzünden ateşler basıyor

38+5 03.02.2024 3450 kg canım 🥰
Allah analı babalı büyütsün hoş geldi minik kuzu 😍😍 ekledim listeye

Kızlar bende bu gece çok kötü oldum her seferinde sanki deprem olur gibi gözlerim döndü başım döndü uykusuzluktan ama bebeği tutamama gibi şey olmadı çok şükür. Gerçekten çok zor uyanık kalmak. Allah güç versin hepimize 🙏🏻 uykusuzluktan hani olur ya bağırmak istersin kimse duymaz seni onu yaşadım 19 dklik uykumda da
Dün gündüz emzirirken başım döndü gözlerim karardı ödüm koptu bebeği düsürürürm diye geçti anlık biseydi ama çok korktum nefesim kesildi gibi uykusuzluktan bence de :KK43:

Selam güzel anneler, bir sorum olacak.

Bebişlerinizin göbek bağı dştükten 1 gün sonra yıkıyorsunuz ya. Öncesinde bezi ıslatıp da başını, koltuk altlarını falan sildiniz mi hiç.
Doktor nemlendirici krem sürebilirsin demişti bezle vs silmedik hafif verniks tabakası vardı sanırım soyuluyordu çünkü yıkamasan silmesen bile mis gibi kokuyorlar 🥹🥹

Kızlar göbek bağı düştükten sonra zıbınında çok minik kahve rengi leke oluşmuş 2 sefer değiştirdim 2 sinde de vardı sorun olur mu sizce
Bizde de oldu sonra geçti bisey yapmadık 🙏🏻

Anne sütünüzün tadına baktınız mı ben baktım şekerli 🤣
Merhaba biz de dünyaya geldik. Gebeliğim ikizdi ama 22. Haftada birini kaybetmiştik ama 22 haftalık olanda içeride kslıyordu doğuma kadar. Çok zorlu süreçlerden geçtik bebiş için.simdi de
38+0 da normalndogumla 3280 gram 50 cm olarak dunyaya geldi. Can bebek oldu adi.. 17.02.2023 de 22:31 de dogdu.

Anne sütünüzün tadına baktınız mı ben baktım şekerli 🤣
Merhaba biz de dünyaya geldik. Gebeliğim ikizdi ama 22. Haftada birini kaybetmiştik ama 22 haftalık olanda içeride kslıyordu doğuma kadar. Çok zorlu süreçlerden geçtik bebiş için.simdi de
38+0 da normalndogumla 3280 gram 50 cm olarak dunyaya geldi. Can bebek oldu adi.. 17.02.2023 de 22:31 de dogdu

38+0 da normalndogumla 3280 gram 50 cm olarak dunyaya geldi. Can bebek oldu adi.. 17.02.2023 de 22:31 de dogdu.
Can bebek koruyucu meleği ile geldi dünyaya 🙏🏻🙏🏻🥹 uzun sağlıklı ömürleri olsun minik kuzunun Allah analı babalı büyütsün ❤️❤️❤️

Merhaba , bebisimi 17.02.2024 de dunyaya getirdim. Malesef dun oglen 22 degerle sarilik icin yogun bakima alindi. Hastanede olmama ragmen cihaz 10 olcmustu , ben de sık sık sut vermeye calistim duzelsin diye .. ama ertesi gun sabah deger cok yukseldigi ve kritik sınırda olduğu için koşarak aldılar. Ben bir gün botunca bütğn benekler sarılık oluyor diye önemsemedim. Siz aynı hataya düşmeyin. Bir de yani hastanedeyim görmüşlerdir dedim.

Kızlar herkese iyi sabahlar, 20 şubat olarak planlanan doğumu oğlum o güne bırakmak istemedi😅 18 şubatta suyumun gelmesiyle acil spinal sezaryene alındım akşamına doğurdum. 2 gün hastanede kaldık şimdi annemlerdeyiz çok şükür ikimiz de iyiyiz😊 Bebiş 38+0da gelmiş oldu, 3950 gram 51 cm🧿🙏🏻 3 gündür toplasan 2 saat anca uyumuşumdur dikişlerim ağrıyor sırtüstü asla yatamıyorum göbeğim rahatsız ediyor ağrı yapıyor nolacak böyle bilmiyorum :KK43: Bebek uykusuz bırakmıyor ağrılar uykusuz bırakıyor :KK43:
Gözün aydın olsun canııım Allahım sağlıkla mutlulukla büyütmeyi nasip etsiinn 🤗🤗 Aynıydık seninle şimdi sen doğurdun sona iyice yaklaştığımın farkına vardım ben hiç doğurmayacakmışım gibi geliyor bana 😬 Bekleyen herkes sağlıkla kavuşsun bebeklerine insallah 🥰

Kızlar gece hiç uyumadık yaaa 🥹 sürekli meme istiyor veriyorum fazla geliyor kusuyor emzik tutmuyor yatağa bırakıyorum gözleri faltaşı gibi açık gece artık ağlayacaktım meme emdikçe altını da kirletiyor sürekli döngü zaten lohusalık yüzünden ateşler basıyor
Dün biz de öyleydik, bir de memeler daha az dolgun hissediyorum son iki gecedir ben, endişelenmeli miyim diye sordum kimse cevap vermedi ☹️

Kızlar göbek bağı düştükten sonra zıbınında çok minik kahve rengi leke oluşmuş 2 sefer değiştirdim 2 sinde de vardı sorun olur mu sizce
Bizimde öyleydi başta doktor zibina sürüntü şeklindeyse önemli değil demişti damla şeklinde akiyorsa sıkıntıymis bizimki sonra çoğalınca geçen hafta k vitamininin tekrar ettirdi doktorumuz sonra zaten durdu şimdi tamamen temiz 2 hafta oldu dogali bugun

Dün biz de öyleydik, bir de memeler daha az dolgun hissediyorum son iki gecedir ben, endişelenmeli miyim diye sordum kimse cevap vermedi ☹️
Endişelenme stres yapma yapınca daha cok azalıyor sanki benim de ara ara öyle sagolsun kv tarafı sorun bende de kavgaliyiz arayıp hayırlı olsun bile demediler onlara stres yaptıkça yumuşak boş geliyor goguslerim ama sonra tekrar doluyor önemli olan bebislerimiz onlara odaklanaljm

Bizde aynıydık gece🤢😒😒😒😒

Canım bende 2 gece önce öyleydim sanki bomboş gibiydim göğsüm sıkınca süt geliyordu ama emin olamadım sonra pompa ile sağdım biraz azalmıştı sütüm gerçekten. Kalktım rezene anason kimyon kaynatıp içtim 2 kaşık tahin yedim bol su içtim 1 saat sonrada kaynar suya girdim kız kardeşim sağolsun duşta sırtıma masaj yaptı duştan çıktığım gibi sütüm artmıştı

Canım düşeli ne kadar oldu, 48 saat içinde kuruması gerekiyor. Akıntı veya kanama devam ederse doktora götüren gerekir.

X