2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Tam 36+5 gibi başladı kaşıntılarım doktor da dedi yüksek gelirse bile korkma tam 37+ olmuş olacak diye bugün de 37+1 bakalım alalım der mi bekle der mi bekle derse 7-8 şubatı beklerken çok yükselebilir mi acaba geceleri çok kaşınıyorum kol içlerim kıpkırmızı 🥺
Tabi bilemiyorum yükselmesi nasıl olur bebeği etkilemesi olur mu durumlar nasıl ilerler açıkçası bilemedim ama doktorunuz en sağlıklısını söyleyecektir ama bebeğinizin masallah kilosu boyu haftası iyi sorun olacağını sanmıyorum Allah’ın izniyle 🤲🏻😊

Bence sonda taktirin çok fazla serum veriyorlar wc gelirse o ağrı aciyla gitmeniz çok zor olur, elimi bağladılar mi hatırlamıyorum ben karnıma dokunuşlar hissetmiştim ama acı yok cekistirmeleri de hissettim tabi acı yok ama panik olmuştum baş dönmesi hissettim gözüm karardı beni bayıltin demistim çocuğun sesini duydum ama o arada bayilttiklarindan göremedim
Tamamdır çok teşekkür ederim 🙏🏻😊

Yalnız şuana kadar kimse şey demedi, cinsiyet yanlış çıktı 😀😀 Kimse de demesin olur mu bu olayı bu grup kaldıramaz 😀🫶🏻
Benim oğlum olcak inşallah. Rüyamda bir kız bir erkek ikizlerim oluyordu. Her şeyi erkeğe göre hazırladım kızın hiçbir şeyi yok ismi bile yok diyordum 😅 İnşallah olmaz öyle bir şey kimseye herkes bildiği cinsiyetle karşılaşır

Herkese günaydın. Kızlar hatırlarsınız belki ben 21. Haftada erken doğum yapmıştım ikizlerime , yaşamadılar maalesef 😞
Ama gruptaki yazışmaları okumaya devam ettim hep. Doğum yapanların sayısı arttı ve gittikçe de çoğalıyor. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 🙏🏻buradaki yazışmaları okudukça bende sizlerle heyecanlanıyorum ve hepinize dua ediyorum 🥰
Hamilelerin doğum sırasında yaptığı dualar kabul olurmuş. Biz tekrardan bebek denemelerine başladık , bana dua ederseniz çok sevinirim , ismim Özge ☺️
Bebeklerinizi mutluyla sağlıkla kucağınıza almanız ve büyütmeniz dilerim 🙏🏻
Dualarımız seninle rabbim en kısa zamanda yeniden nasip etsin insallah 🤲🏻😊

X