2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sezaryana giren hanımlar
Sonda takılmayan var mı doktorum istemezsen takmam dedi
Bi de uyustuktan sonra ayakları falan hissediyor musunuz
Bir de elleri bağlıyorlar mı
Hisler durumlar nasıl hiç ameliyat olmadım his nasıldır bilmiyorum çok ameliyata girdim ama bu acılardan hiç dikkat etmedim 😢
Bence sonda taktirin çok fazla serum veriyorlar wc gelirse o ağrı aciyla gitmeniz çok zor olur, elimi bağladılar mi hatırlamıyorum ben karnıma dokunuşlar hissetmiştim ama acı yok cekistirmeleri de hissettim tabi acı yok ama panik olmuştum baş dönmesi hissettim gözüm karardı beni bayıltin demistim çocuğun sesini duydum ama o arada bayilttiklarindan göremedim

Sezaryana giren hanımlar
Sonda takılmayan var mı doktorum istemezsen takmam dedi
Bi de uyustuktan sonra ayakları falan hissediyor musunuz
Bir de elleri bağlıyorlar mı
Hisler durumlar nasıl hiç ameliyat olmadım his nasıldır bilmiyorum çok ameliyata girdim ama bu acılardan hiç dikkat etmedim 😢
Dr hanım ameliyat sırasında mesane önlerine gelip engel olmasın diye de takıyorlarmış. Sırf idrardan değil de. Taktırın bence nolur nolmaz bi ton mayi alacağız çünkü 🥰

Herkese günaydın. Kızlar hatırlarsınız belki ben 21. Haftada erken doğum yapmıştım ikizlerime , yaşamadılar maalesef 😞
Ama gruptaki yazışmaları okumaya devam ettim hep. Doğum yapanların sayısı arttı ve gittikçe de çoğalıyor. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 🙏🏻buradaki yazışmaları okudukça bende sizlerle heyecanlanıyorum ve hepinize dua ediyorum 🥰
Hamilelerin doğum sırasında yaptığı dualar kabul olurmuş. Biz tekrardan bebek denemelerine başladık , bana dua ederseniz çok sevinirim , ismim Özge ☺️
Bebeklerinizi mutluyla sağlıkla kucağınıza almanız ve büyütmeniz dilerim 🙏🏻

günaydın kızlar tek tek etiket yapamadım hepinize tşk ederim 2 gün daha burdayız sekerimi düzenlemeye çalışıyorlar tansiyonumu düşürdüler nst lerde sancımda azaldı ama takip te kalıncak bugün 2 doz daha ciğer geliştirici vurulacakmış yarın sabaha kadar idrar toplayacakmışım eger sancılar tekrar yükselmez ise haftasını bekliycekmişiz

Herkese günaydın. Kızlar hatırlarsınız belki ben 21. Haftada erken doğum yapmıştım ikizlerime , yaşamadılar maalesef 😞
Ama gruptaki yazışmaları okumaya devam ettim hep. Doğum yapanların sayısı arttı ve gittikçe de çoğalıyor. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. 🙏🏻buradaki yazışmaları okudukça bende sizlerle heyecanlanıyorum ve hepinize dua ediyorum 🥰
Hamilelerin doğum sırasında yaptığı dualar kabul olurmuş. Biz tekrardan bebek denemelerine başladık , bana dua ederseniz çok sevinirim , ismim Özge ☺️
Cnm çok üzüldüm Rabbim dayanma gücü versin aynı zamanda tekrar hayrlsiyla bebek nasip etsin kucağına almayı nasip etsin dualamizdasin 😔

Kızlar akşam oldu ellerim kollarım ayak altlarım bacak altlarımda kaşıntı başladı dün akşam da başlamıştı bugün test verdim kolestas cıkar mı acaba yarın sonuçlar gelecek, kıpkırmızı ellerim avuç içlerim kol içlerim şaştım kaldım dünden beri
Bende senin gibiyim doktor avil diye merhem ve krem verdi inanılmaz uyku yaptı ama ilk defa 10 saat kesintisiz uyudum bir sor istersen doktoruna

Gozum -4tü amma lazer ameliyyat oldum astigmat var bendede birde goz tansiyonu doktor goz diplerimi yoklayacakmış onun onayıyla normalmi sezeryanmı söyleyecekler
Geçmiş olsun. Hayırlısı neyse o olsun 🙏🏻 Benim de astigmatım ve miyopum ileri ama bugüne kadar göz tansiyonu vs çıkmadı. Yine de danışayım doktoruma. Teşekkürler 💐😇

Ast 20, alt 47 kırmızı görünüyor
Yine de çok yüksek değil endişelenmeyin 😇 benim 3. 4. ay civarında ast alt 150lere yaklaşmıştı, bir süre yüksek seyretti. Safra asitlerim ve bilirubin değerlerim normal diye kanla takip ediyorduk her hafta. Bakalım doktorunuz ne karar vericek. Prematüre sınırını geçtiği için riske atmaz belki kavuşursunuz miniğinize 🥰 bizi de haberdar edin doktor sonrası 🙏🏻

Mrb evet hatırlıyorum sizi çok üzülmüştüm Rabbim inşallah hayırlısıyla bu kez kucaginiza almayı nasip etsin burada sizinle aynı kaderi paylaşan arkadaşlarımız da vardı dualarimizdasiniz inşallah🤲

Allah sağlıkla hayırlı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin canım benim ederiz inşallah tabi ki 🙏

Ben sabah 8 gibi uyumuştum sancılarım azalmıştı geri kalktım yine ağrım var biz de 36 3 olduk. İnşallah bu kadar sancı yalancı sancıdır. Çünkü gece çoktu ama sabahtan beri azalmıştı

Canım ben pazar gününden beri hastanedeyim
1 bardak kadar suyum geldi bebegin kesesi yırtılmış antibiyotik tedavisi oluyorum
Sancımın gelmesini bekledik gelmedi
sözde yarın suni sancı verilcek 🫣
ben de seni çok merak etmiştim sağlıkla gelsin inşallah bizleri de haberdar et doğumun da kolaylıkla geçsin

Ben sabah 8 gibi uyumuştum sancılarım azalmıştı geri kalktım yine ağrım var biz de 36 3 olduk. İnşallah bu kadar sancı yalancı sancıdır. Çünkü gece çoktu ama sabahtan beri azalmıştı
İnşallah yalancı sancıdır. Aralıklarını sayıyor musunuz? Yalancı sancı ile doğum sancıyı ayırt etmenin en kolay yolu aralıkları saymak, sıklaşıp sıklaşmadığına dikkat edin. Eğer bir yerden sonra seyrekleşiyor yahut azalıyorsa, geçiyorsa yalancı sancıdır. Bir de yalancı sancı daha belirli bir bölgede tekrar ederken doğum sancısı gittikçe kuvvetlenen, belin arkasından öne doğru hareketli bir ağrı.

Alt yazısı yok sanırım ama ingilizce biliyorsanız şu video çok açıklayıcı.

Günaydınlar kızlar bugün beni ateş basıyor akinti var baya beyaz beyaz şu değil.koyu kıvam bende tansiyin hapi içmeye başladım gunde 1 kere hayırlısıyla bir doguraydim bugün sifonyerim gelecekmiş sukur onu yerleştireceğiz insaalh hemek falan yaotim kafamda bir sürü iş var ama uqoacak adam yok çok halsizim bulantim var ateş basıyor böyle e bebektepatk yatak.sipatisi vercem benim hero yırtmaz kedicik

X