2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Düzenli sancı mı😳😳 herhangi bir şey geldi mi akıntı nişan gibi
Yok ne su ne nişan gelmedi ondan emin olup gidemiyorum. Ya düzenli diyemem saatte bir gibi geliyordu sonra bi ara sıklaştı şimdi değişti süresi ondan gece iyice bakıp ona göre gideyim diyorum

Yok ne su ne nişan gelmedi ondan emin olup gidemiyorum. Ya düzenli diyemem saatte bir gibi geliyordu sonra bi ara sıklaştı şimdi değişti süresi ondan gece iyice bakıp ona göre gideyim diyorum
Benim de sürekli oluyor çok iyi anlıyorum doktor bana şey dedi herhangi bir akıntı durumuyla olursa gel acile dedi bir de dayanılmaz ağrılar olursa dedi :/ bazen de bilemiyoruz ki kimi direkt açıklıkla gidiyor acile nasıl anlarız bilemedim

Benim de sürekli oluyor çok iyi anlıyorum doktor bana şey dedi herhangi bir akıntı durumuyla olursa gel acile dedi bir de dayanılmaz ağrılar olursa dedi :/ bazen de bilemiyoruz ki kimi direkt açıklıkla gidiyor acile nasıl anlarız bilemedim
Yaa bende ilk defa oldu hatta nstde daha hiç 20 bile görmedim ondan kesin doğuruyorum dedim ama öyle olsa şimdiye şiddeti artardı bence

Ay çok heyecanli sanki her kes yarin dogurucak gibi😃
Kızlar benimde yarin son detayli kontrolum var. Kan alıcaklar dogum oncesi testler yapılacak. Cati muayenem var ultrason göz doktorunada baktiracaklar. Dua edin benim için. İnşallah hepsi guzel gecer🙏🏻 çok heyecanliyim
İnsallah her şey çok güzel geçer bizi de haberdar et 😊

Çok sagolun kızlar ❤️🙏 burda sezeryan en son seçenek suan ilk aşama kendi sancımın gelmesini beklemek ama sancım gelmiycek gibi yarın suni verilcek umarım sezeryana gerek kalmadan çabucak kurtulurum pazar günü nişanımda gelmişti ama az önce pazar günki nişanın çok daha büyüğü geldi hemşirelere gösterdim nişan oldugunu doğruladılar
Hastanede yatması çok zor bian önce hayırlısıyla doğurup evime gitmek istiyorum
İnsallah bi an önce sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın bize de dua et haberdar et bizi dualarımız seninle 😊🤲🏻

Sezaryana giren hanımlar
Sonda takılmayan var mı doktorum istemezsen takmam dedi
Bi de uyustuktan sonra ayakları falan hissediyor musunuz
Bir de elleri bağlıyorlar mı
Hisler durumlar nasıl hiç ameliyat olmadım his nasıldır bilmiyorum çok ameliyata girdim ama bu acılardan hiç dikkat etmedim 😢

Sezaryana giren hanımlar
Hisler durumlar nasıl hiç ameliyat olmadım his nasıldır bilmiyorum çok ameliyata girdim ama bu acılardan hiç dikkat etmedim 😢
İlkde karıncalanma oluyor elektrik çarpma gibi sonra buz kesiliyor hiç bişey hissedilmyor dr acı testi yaptım tepki vermedn dedi ameliyata öyle başlamış ama belime yapılan iğne ilkte olmadı ikinci kere yaptı bi alt tarafına daha önce apandisit ameliyatı oldum ama bu ondan daha sancılıymış bana sonda takıldı takılması daha iyi bence hissetmyrsun hiç

Sezaryana giren hanımlar
Sonda tercihimi sormadan taktılar açıkçası
Uyuştuktan sonra bel altında hiçbir oynatma kabiliyetin kalmıyor acı da yok sadece bebeği falan çekerken ben ordan bir şey çekildiğini hissettim acı değil ama dokunma gibi garip bir his

Kızlar yaklaşık 3 saattir bebek deli gibi hareket ediyor ama kaburgalarıma vura vura gerine gerine
Acaba kasılma mı bu ???
Sonrasında belimi ağrıttı

Sezaryana giren hanımlar
Eller bağlanıyor, sezaryan da yine de hissettiğin bazı şeyler oluyor.Çekiştirme, bastırma vs..öle sıfır hissetmeme durumu olmamıştı bende.Sonda takılması iyi, anestezinin etkisi geçip ilk ayaklanmaya kadar ki süreç de wc zor olmaz mı! Serum takıldığı için illa doluyor sonda

X