2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Of evet aynı şeyleri yaşıyoruz kolum bacağım her yerim açıyor sallamaktan hayatım durdu resmen bi dakika boş anım yok
Bende aynıyım sabahtan akşama kadar bebek bebek. Kız kardeşim yardım ediyordu o da gidecek yakında. Tek kalınca ne yapicam bilmiyorum çünkü yemek yapmak yemek yemege bile zor vaktim oluyor. Gecicek biliyorum ama şu an karmakarışık duygular içindeyim..

Çok küçük diye, influenza çabuk ilerler dedi 2 hastaneye de gittik ikisi de yatış verdi
Benim bebeğimde bir ara burnu doluydu. Çocuk doktoru hemen yatış verdi. Akşam gitmistik hastenede yer bile yoktu. Sabaha kadar acilde durun sabah yatiralim dedi. Acile gittik eşimle bebekle. Bebek ölü gibi yatıyordu ben üzüntüden ne yapacağımı bilemedim . Sariliktan yatmıştı zaten şimdi bu mu çıktı diye üzülüyordum. Acile gelen çocuklar bizimle aynı yerdeydi ve hepsi gripti. Gittikçe rahatsız olmaya başladım özel hastaneye sevk istedik 5 saat bizi beklettiler yine de sevk etmediler. Sonrasında kendi istegimizle imzayla ayrıldık. Ayrilmamiz için çok direttiler. Ama saturasyonu hep 95-97 çıkıyordu. Ertesi gün hastaneye tekrar gittik yatisi yaptılar prof geldi bebeğe baktı saturasyonu ölçtü. Bu bebek iyi boş yere yatirmayin burda daha hasta olur dedi. Burnunu sık sık temizleyin anne baba disinda kimse öpmesin dedi. O gün bugündür hep burnunu temizliyorum. Ve gelen giden kucağına alıyor alma diyemiyorum. inssAllah tekrar olmaz. Geçmiş olsun .

Bnmde bgn başladı emio gazını alım diyorum cikmio memede uyuduğu için yatırıyorum aglio uyanıp bunu 4 5 kere yaşadık 4 5 saat uyanık kaldı hep ağıt hrlde adapte evresi anlamadım

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun, bakmadılar mi hiç tahlil falan

Dün kızlar konuşuyordu, ben de silivrideyim. Anadolu hastanesinde Belgin hanıma götürüyorum oğluşumu çok memnun kaldım. İnce ince herşeyine baktı. Tatlı dilli de. Başta Ahmet hocayı denedim ama bana biraz soğuk geldi. Çoğu kişide Belgin hanım iyi dediği için onunla devam ediyorum.

1 aylık olcaz yakında ama burun temizlemeye hiç cesaretim yok hastanedende serum fizyolojik set verdiler hem burun hem göz için fakat göz için olanı kullandığımda bebişin gözleri daha bir çapak doldu bıraktım. Burna hiç girmiyorum şimdilik burda da bir üye demişti gün aşırı buharlı banyoyla zaten atıyorlar diye bilmiyorum ya doktoru yapar şart görürse ya da biraz daha büyümesini beklerim diyorum

Kılzar uyumuyor çıldırıcam bugün 3. Gece gözleri fıldır fıldır sürekli mızmızlanıyor yere göğe sığmıyor kucağımda ağlıyor yürüyelim ayakta duralım istiyor onda da skolyoz var bende duramıyorum o kadar uyumuyor çünkü saatlerce folaşamıyorum evin içinde napıcam bilmiyorum eşimde işe gidecek dün gece o yardım etti bu gece uyandıramıyorum çıldırmak üzereyim

Gündüz çok mu uyudu cnm uyku saatleri hep degisio bnmkide ilk kez bu akşam 6 da bi uyandi gece 2 ydi uyudu hep meme mama yalanio aranio fışkırarak kustu kackere yedirdikce başka türlü durmuoda alışma evresi atağı gibi geldi bana gaz problemine var tabi Allah yardımcımz olsun

Canım sallıyor musun benimki de maalesef hep kucak ya da mama istiyor. Sallamam diyordum fakat sallamadan asla uyumuyor şu aralar sakinlesiyor

Topuk masajını bir dene canım bu gece bizde işe yaradı

gerçekten öyle ama asıl derdim ev yemek dinlenme değil bebek böyle ağladıkça üzülüyorum huysuz oldukça üzülüyorum sanki iyi bir anne değilmişim gibi hissediyorum ağlamaktan kıpkırmızı oldu ne yapacağımı şaşırdım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…