💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Doktor bir daha kan vermene gerek yok demesine rağmen kendim için takip edeyim yükseliyor mu düşüyor mu dengesizlik var mı diye 2 günde bir kan veriyordum. Ben de isterdim kese gününe kadar bir daha kan vermemeyi ama olan biten 10 gün içinde keseyi görene kadar olabilir değer belki sıfırlanıp gidecektim perşembe gününe kadar.

Şimdi işte dua ediyorum ki o 7800 değer benim olmasın bir karışıklık olmuş olsun. Eğer o değer benimse sıkıntı büyük 3600 lere düşmesi.

O değer anormaldi zaten yanlışlık olmuş olabılır
Buna inanmak o kadar çok istiyorum ki çünkü o gün ben 950-1000 bekliyordum 7800 çıktı anormal bir şekilde. Eğer bir karışıklık olmuş ve benim o günkü asıl değerim 1000 civarıysa şu anki değerim çok normal

Şu an senin yapabileceğin en önemli şey moralini yüksek tutmak.. Tabikide de test verip takibini yap. Ama bir de şunu düşün şu an sana tutunmaya çalışan bir yavrun var. Stres yapıp onun işini zorlaştırma. Teyzeleri olarak biz bile onun müjdeli haberini bekliyoruz Şu an kalbinden geçen her kötü senaryoyu o hissediyor, asla kötü senaryolar yazma

Değer sonucu gelene kadar hiç bir şeyim olmayan ben psikolojik mi ne her yerim ağırıyor gibi kasıkta batma var gibi hissediyorum kafa yiyorum galiba
Sakin ol benimde kanamam var iğneden başka şuan yapacak birşey yok dediler herşey nasip dua et sağlıksızsa Allah en güzelini bilir duam seninlr kardeşim

Kızlar ben çok erken olmasına rağmen transferin 18. Bugün dayanamayıp kese görmeye gittim betam 1700 çıkmıştı 12. Yüksekti zaten ve bugün çift yumurta ikizlerine hamile olduğumu öğrendim hatta keselerin içinde yolk kesesi bile oluşmuş çok ama çok mutlu oldum ama çevremdeki bazı kişiler ben olsam oturup ağlardım çok zor hamileliği ayrı zor doğumdan sonrası ayrı zor Allah sana yardım etsin falan deyince sevinemeden içimi bir korku kapladı

Ayyyy nasıl sevindim darısı banaaa dicem ama benim beta!m 12. Gün 133 çıkmıştı. Allah'tan ümit kesilmez. Sen boşver milleti. Onlar tek bebeğe de zor diyorlar. İkiz çok güzel hayırlı olsun canımm

Kız sen bizim tablomuzda yok musun? Tablodaki Bilgilerini verir misin ekleyeyim ilk ikiz annemiz ol bize uğur getir

S Seman11

Hayırlı olsun canımkalp atışına ne zaman gıdeceksın benımde randevum cumartesi zaman gecmıyor bende ıkız çok ıstemıstım nasıp olmadı yanı bebekken zordur ama bırlıkte büyüyecekler arkadaş olacaklar her şeyi bır kere yaşayacaksın öyle düşüntek bebek olupta kolik olup arkasasımı mahveden bir bebegı vardı bılemeyız onu ama şanslı olacak mınıkler doğuştan arkadaşıyla doğacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…