💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Geçenlerde aynı sizinki gibi yüksek çıkıp düşen bir kişinin yazısını okumuştum meğer o yüksek çıkan hatalıymış inşallah sizinki de öyle olmuştur 🙏
Eğer laboratuvar hatasıysa veya karışık olduysa insanı delirtir bunlar sağlıklı gebe kadını strese sokup düşük yaptırır eşimi bekliyorum sakin olmaya çalışıyorum gelsin birlikte bir hastaneye gideceğiz. Böyle sessiz sedasız belirtisiz düşük mü olur kendimi çok iyi hissediyorum. Allah bilir her şeyi. Elimden de bir şey gelmiyor

edahandro edahandro benim sonucum çıktı 9. Gün 137 çıkmış iyi mi acaba düşük mü ki
Canım 5'in üzere her değer çok güzel. Önemli olan iki gün sonraki değerin %60 artışının olması. Gerisi boş. Doktorlar bile buna yorum yapamıyor. Öyle olsa doktor der, düşük umut etme diye. Hiç hiç bunu kafana takma kuzum. İki gün sonraki değerine bakalım

Eğer laboratuvar hatasıysa veya karışık olduysa insanı delirtir bunlar sağlıklı gebe kadını strese sokup düşük yaptırır eşimi bekliyorum sakin olmaya çalışıyorum gelsin birlikte bir hastaneye gideceğiz. Böyle sessiz sedasız belirtisiz düşük mü olur kendimi çok iyi hissediyorum. Allah bilir her şeyi. Elimden de bir şey gelmiyor
Bir şey olmayacak merak etme stres yapma 🤲🏻

Eşimi bekliyorum gelince gideceğiz. Koşsam ne olacak ki. Ağrım yok kanamam yok. Değerleri görmesem ruhum duymazdı o derece iyiyim
7000 değerden heralde kimyasal olmaz. Dediğin gibi düşük yapıyor olman lazım. Bu işte bir gariplik var. İnşallah güzel haberlerle gelirsin kuzum. Kese de görünür heralde artık senin 🙏🧿

Kızlar Dijital test yaptım negativ çıktı bide bugun hafif kahverengi gibi lekelenme yaşadım . 11 ci gün tutunmuş olma ihtimali varmı acaba ? Yarın kan testinde artık kesin sonuç alırız ama umidim kalmadı artık 😢😢

Kendimi mi buna inandırmak istiyorum bilmiyorum ama o gün 513 den iki gün sonra 7800 lere fırlamasaydı bugünlerde 3500-3600 civarı değerim olmayacak mıydı? Acaba o gün başkasının sonuçlarıyla mı karıştırdılar of bilmiyorum. Belki de düşük yapıyorum bilmiyorum.
Dün mart ayı transfer olanların grubunda merry isimli üyenin kürtaj olduğunu okuyup çok üzülmüştüm kadın 7 haftalıkken kalbı atan bebeği 9 haftada kontrolde atmadığını 7 haftada kalbi durduğunu öğreniyor hiç bir belirti olmadan. Her şey Allahtan ne yapayım yaşayıp göreceğiz

Kızlar Dijital test yaptım negativ çıktı bide bugun hafif kahverengi gibi lekelenme yaşadım . 11 ci gün tutunmuş olma ihtimali varmı acaba ? Yarın kan testinde artık kesin sonuç alırız ama umidim kalmadı artık 😢😢
İnşallah kan testinde pozitifi görürsün kuzum 🙏 yorum yapmak zor 🙏 inşallah mucizeninadı seninledir

7000 değerden heralde kimyasal olmaz. Dediğin gibi düşük yapıyor olman lazım. Bu işte bir gariplik var. İnşallah güzel haberlerle gelirsin kuzum. Kese de görünür heralde artık senin 🙏🧿
İşte o 7800 benim değerim miydi orası beni şüpheye düşürdü şimdi. Belki de benim değerim ve düşük yapıyorum bir kaç güne belki sıfırı göreceğim 😔

Kendimi mi buna inandırmak istiyorum bilmiyorum ama o gün 513 den iki gün sonra 7800 lere fırlamasaydı bugünlerde 3500-3600 civarı değerim olmayacak mıydı? Acaba o gün başkasının sonuçlarıyla mı karıştırdılar of bilmiyorum. Belki de düşük yapıyorum bilmiyorum.
Dün mart ayı transfer olanların grubunda merry isimli üyenin kürtaj olduğunu okuyup çok üzülmüştüm kadın 7 haftalıkken kalbı atan bebeği 9 haftada kontrolde atmadığını 7 haftada kalbi durduğunu öğreniyor hiç bir belirti olmadan. Her şey Allahtan ne yapayım yaşayıp göreceğiz
Evet o artış da çok saçmaydı. Bana da değerler karışmış gibi geldi şuan. Ay merry kürtaj mı olmuş 😔 of

Evet o artış da çok saçmaydı. Bana da değerler karışmış gibi geldi şuan. Ay merry kürtaj mı olmuş 😔 of
Düşük diyorum da belki de dış gebelik geçiriyorum ? 😔randevu aldım 20:30 gibi gideceğiz eşimi bekliyorum

Değer sonucu gelene kadar hiç bir şeyim olmayan ben psikolojik mi ne her yerim ağırıyor gibi kasıkta batma var gibi hissediyorum kafa yiyorum galiba

Değer sonucu gelene kadar hiç bir şeyim olmayan ben psikolojik mi ne her yerim ağırıyor gibi kasıkta batma var gibi hissediyorum kafa yiyorum galiba
Ama kasık da batma normalde olan birsey ona yorma bence rabbim büyük yavrunun seninle rabbime sığın inşallah çok güzel sonuç alıp evine dönersin

Ama kasık da batma normalde olan birsey ona yorma bence rabbim büyük yavrunun seninle rabbime sığın inşallah çok güzel sonuç alıp evine dönersin
İşte hiç bir şeyim yoktu ki değerlerimin sonucu gelene kadar şimdi düşük yapıyorum yok yok kesin dış gebelik diye diye kafayı kırdım. Akşam belli olacak ne yaşadığım. Keseyi ve kalbi perşembe günü görecektik ama işler bu noktaya geldi. Randevu aldık akşam 20:30-21:00 gibi belli olur var mı bebeğim yok mu

Kasıkta batma olur bugün bende de oldu bebek yerlesıyır rahim buyumeye başlıyor çok normal bunlar hiç bir şey olmayacak gıdeceksıj keseyı goreceksın hatta kalp arısını bile duyacaksın 7bın kusurlu olan degerınde sıkıntı çıkacak ınanıyorım stres yapma

X