💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Yolun uzundu,zordu,yıpratıcıydı ama sen hiç vazgeçmedin. Çok şükür mucizen de gerçekleşti. O kadar mutlu oldum ki…
Rabbim tamamına erdirsin. Çok güzel bir yolculuğun başındasın. Tadını çıkarta çıkarta yaşa inşallah .
Yeğenin iyi çok şükür. 12 gününü bitirdi bugün. Zaman geçiyor. Sende bir bakmışsın kucağına almışsın

İyi akşamlar kızlar. Tüp bebek sürecinde ilk denemem olduğu için bu sürecin belirtileri yan etkileri vs nedir ne değildir bilmiyorum. Catlatma ignesinden sonra ve özellikle transfer sonrası aşırı derecede gaz problemi yaşıyorum. Yani sancidan ziyade gaz çıkarıyorum. Ve bu 3 5 şeklinde değil maalesef 10 dakikada bir bile olabilir. Benim gibi bu durumu yasayaniniz oldu mu. Oldu iseniz ne yaptınız acaba

Benimde ilk taze transferde kan testi istediklerinde yoktu bu içinde. Bugün sordum biz yumurta toplamadan sonra baktık dediler. 4 çıkmış benim sonucum.

Benimde ilk taze transferde kan testi istediklerinde yoktu bu içinde. Bugün sordum biz yumurta toplamadan sonra baktık dediler. 4 çıkmış benim sonucum.
Hayırlısı olsun bi sonraki adetle başlarsınız inşallah sorunsunsuz transfer olup pozitif sonuca ulaşırsınız. Mutlaka vardır bunda da bir hayır hiç moralinizi bozmayın

Saldım gitti ne olacak iğnelerden ilaçlardan oluyor canım şişkinlik sal gitsin

listeye benide ekleye bilir misiniz 22 nisan pazartesi transfer günüm
Hoşgeldin canım aramıza birlikte bebiş haberini alalım inşallah
Benide ekleye bilir misiniz yaş 35 ilk deneme 22 nisan pazartesi transfer gunum 5.gun embriosu
Bir embriyo mu transfer edildi canım
Canım benim ne güzel ifade etmişsin ❤ Amınn aminnn ❤ yeğenimi benim için öp canım

Benim de öyle ve çatlatma iğnesi kullanmadığım halde. Progestanın da yan etkisiymiş gaz eşime diyorum nolur ayrı yatalım evliliğimiz solmasın

Eklentiler

• FA716315-3A8F-4006-B353-A1340DC6510B.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 58
Selam kızlar şimdi test yaptım ama benim gözlerim mi silik çizgi görmek istiyo anlamadım sizde bi baksanız Eki Görüntüle 3417516
Böyle bir testi ilk defa görüyorum ne tarafa bakmamız lazım diye çok düşündüm mantık olarak solda daha büyük pencerenin içine bakmamız gerek sanırsam ve evet gölge şeklinde mavi çizgi görüyorum sanki.normal erken gebelik testin var mı canım kırmızılı?10 gününse bayağı bir koyu çıkması lazım o testlerde hatta kaset testte bile çıkar kafam rahatlasın dersen dene canım.kaçıncı gün embriyosu belki geç tutunmuştur? Hayırlı uğurlu olsun canım hayalin gerçek olsun

İnşallah tek dileğimiz o .Bu arada benim transferin 10 cu gunu ama regli olmama daha 6 gün var değişebilirmi acaba daha salı gunu kan testim
Bazı arkadaşlar koyulaşmayı takip ediyor varsa testiniz yarın tekrar yapabilirsiniz. İnşallah kanda da güzel değer çıkar, sağlıkla ilerler tüm süreciniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…