💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benım 3.gün tek embriyo 8.gün erken gebelık yaptım silik cıktı 12.gün kan verdim 246 14.gün 602 17.gün 1745 çıktı 27 nısanda randevu aldım kese için

5.gün embriyosu hemen cıkabılıyor çünkü 5.gün blast olduğu için transfer edıldıgı gün yerlesıyormus ama 3.gün iki gün beklıyormus içerde 5.gün yerlesıyormus o yüzden ilk 5 gün ağır iş yapmak vs önerilmez

Evetttt listenin en yaslisi olarak geldim .yas 42 .1. Tedavimden 12 yasinda kizim var . Su an 4. Tefavim.dondurulmus transfer 2 emb. 15.04.24 transfer
Hoşgeldin sefa getirdin canım. Hemen ekliyorum. 3. Gün embriyosu mu kuzum? Hayırlı uğurlu olsun inşallah bebek haberini birlikte alacağız ❤

Benimki 3. Gün embriyosu
12. Gün kan verdim,
14. Gün kan verdim.,
10 gün sonra kese için çağırdılar.

Yani transferden 24 gün sonra keseyi görmeye gideceğim kuzum ❤ umarım mucizene kavuşursun
Edaaaa profil foton çok tatlı olmuş. İnşallah dokuz ay sonra kucağında bebiş olan ile yaparsin

Edaaaa profil foton çok tatlı olmuş. İnşallah dokuz ay sonra kucağında bebiş olan ile yaparsin
Yaa gerçekten mi ben de kararsız kalmıştım. Eski fotom olmadan arkadaşlarım beni tanır mı acaba diye. benim ben olduğum belli dimi hala ay içimden geldi, mor rengi de çok severim ❤ uğur getirir inşallah bana

Tüp bebek merkezinde verdim, yani beni takip eden merkezde. Özellikle başka yere gitmedim

5 nci gün idrar testinde öğrendim canım
9 gün kan verdim pozitif

Ben köpişi daha çok seviyordum

Merhaba inşallah pozitif sonuçlar alırız benim yaşım 24 24 Nisan transfer tarihim 5.gün embriyosu transferim olucak benide ekler misiniz ?

Merhaba inşallah pozitif sonuçlar alırız benim yaşım 24 24 Nisan transfer tarihim 5.gün embriyosu transferim olucak benide ekler misiniz ?
Hoşgeldin canım aramıza. İlk denemen mi? Kaç embriyo transferi oldun inşallah birlikte hamiş haberini alırız

listeye benide ekleye bilir misiniz 22 nisan pazartesi transfer günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…