💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

edahandro beni de tabloya ekleyebilir misin? Yaş 31, 2.deneme, 2 adet 5.gün embriyosu 13 nisan transfer tarihi. Sen de novaartta yaptırmışsın doğru mu hangi hocadaydın
Ekledim kuzum ❤ sana uğur getirsin ini Allah tablomuz. Pozitif sonuçlarını birlikte alalım. Evet canım ahmet hocadayım, sen kime gidiyorsun?
Yüzde 200 mu artmis oluyor değer
Ay hesap edemedim inşallah senin dediğin gibidir kuzum eşim matematikçi bi ona sorayım aklım çalışmadı

Ben de hatice hocadayım yeni hamişsin dua et inşallah ben de pozitifi göreyim. Evde test yapmış mıydın ben konuyu çok okuyamadım atlamış olabilirim

Ben de hatice hocadayım yeni hamişsin dua et inşallah ben de pozitifi göreyim. Evde test yapmış mıydın ben konuyu çok okuyamadım atlamış olabilirim
Hatice hocanın ücreti farklı mı Ahmet hocalardan biliyor musun? Ben de Hatice hocayı pek bilmiyorum ve hep o da hasta alıyor mu acaba diye merak ederdim. Alıyormuş demek ki. Canım ben korkudan evde test yapamadım. Benim 3. Gün embriyosu. 12. Gün kan testiyle öğrendim.

Banada 10 gün sonra gel dediler ama ben 7.haftada gidicem mayısın 3 ü gibi kalbinidr duymak için

Hayır ücretleri sabit. Ben erkek hocadan biraz çekiniyordum doktorun erkeği kadını olmaz ama alttan muayene benim için zor bişeydi o yüzden hatice hocayı seçtim. Ahmet hoca çok az konuşuyormuş öyle duydum hatice hoca çok detaylı açıklama yapıyo uzun uzun tatmin ediyor o yüzden memnunum. İlkinde tek embriyoydu tutmadı şimdi geride kalan iki embriyomu koyduk bu son şansım umarım tutunur embriyo yapıştırma, intralipit serum ve gebelik aşısı yaptırdım ilaveten

Evet ahmet hoca pek konuşmaz. Hatice hoca da uzaktan biraz sert geliyordu bana ama açıklamaları baya iyiymiş demek ki o mu önerdi sana yapıştıtma vs. Mesela ahmet hoca gelenekselci, hiç öyle birşeyden bahsetmediler bana.

İnşallah istiyorsan ikiz olur kuzum

Yaa hayır önermedi ben burda okuduklarımla sordum yapıyomusunuz bu uygulamaları diye, tekrar eden düşüklerde ve 3.gün embriyolarında yapıştırma yapıyoruz bağışıklık için serum takıyoruz eğer istersen yaparız tabi dedi istiyorum dedim geride embriyo yok çünkü sıfırdan başlamak zorunda kalıcam o yüzden her şeyi denemiş olmak istedim. Bi de ben çalışıyorum hatice hoca tüm randevuları ona göre ayarladı sabah sekizde beni alıyodu ordan işe gidiyodum transferim bile cumartesiye denk geldi ahmet hocada bi arkadaş daha var o da demişti ahmet hoca ekstra yöntemleri pek önermiyor diye. Tutunsun da yeter ki yaa belirtin var mı peki

Yani şöyle aşılamanın ihtimali iliski gibi diyor doktorlar ama benim pcosli arkadaşım ilk denemede gebe kaldi ama ilaçla yumurtaları büyüdü ve çatladı. Eger amh çok düşükse direkt tüp bebek öneriyorlar maddi acidan sıkıntınız yoksa ben olsam direkt tüp bebek denerdim

Evet ama bu süreçte önemli olan psikolojiyi yüksek tutmak değil mi ne kadar psikolojin iyi olursa başarı şansı da o kadar yüksek diyorlar. Ama ben o süreçte ümitsizliğe kapılmaktan korkuyorum

Bu süreçte beni en çok zorlayan toplum baskısı oluyor az önce yan komşudaydım gelini yeni hamileymiş onu söylüyordum başka biriyle beraberdim üst komşusu yeni hamileymiş onu söylüyor herkes bir beklenti içinde

Belirtim hiç yok canım

Ayy çok güzel çok güzel değer de istedikleri gibi çıkmış harika
Bana da pazartesi günü konuştuğumuzda 1 hafta 10 güne kese randevusu alın dediler.Önümüzdeki haftaya sabredebilceğim en geç güne alıcam bu gidişle@Meryemimm ben de senin gibi biraz daha geç gidip kese kalp atışı hepsini beraber görim diyodum ama dayanamicam galiba

Şeyyyy sonucum çoktı bende hamileyim Allah’ıma şükürler olsun Rabbim herkese bu sevinci yaşatsın

Canlarım
Kan testi sonucum çıktı

17.04.2024 133
19.04.2024 323

Çok şükür artmış. 10 gün sonra KESEYİ görecekmişiz
Çok sevindimmmmm
Tebrik ediyorum kızlar , sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…